Wpis z mikrobloga

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludzie macie w ogole jakas #!$%@? godnosc do czlowieka? Teraz #!$%@? chcecie raptem pezeta , gowniaz zadrwil i za to powinien listwe wyrwac .. aa kilka dni temu texas mistrz dymow i to bylo jego #!$%@? zloto , posluchajcie te czasy wroca i nie spamujcie #!$%@? jakims #!$%@? pezetem aby wrocil bo raczej @daniel-zwierzynsk na to nie pozwoli... #!$%@? bierze gdy prosicie o tego szczyla xD gosc na tyle jest wporzadku o ile opowiedzial swoja zyciowa prawde ;) to, ze ma problem z alko i wrecz wrocil do meliny pelen alko to jego sprawa.. ;)
#danielmagical #patostreamy
  • 7
@idzii: Cudowna prawda życiowa, bądź alkoholikiem od 19 lat, zadłuż się na 70 czy tam 90k - oczywiście alkoholik z wyboru, przyjedź z niczym na melinę siedź kolejny dzień pij, chlej, pal, żryj na grubego koszt. Akurat ostatniego mi nie żal ale takie historyjki słyszysz od meneli pod żabką z piwem którzy WCISNĄ Ci wszystko, żeby tylko się napić za twoje 2 zł. Allen & Heath Pezeta nie ma co winić,
@idzii: to jest twoje życie,że się podrzędnym menelem interesujesz? XD
Przegrał życie,nadal je w sumie przegrywa a jego historii upodlenia wysłuchałam może kilka minut i autentycznie miałam przed oczyma patusów spod Tesco. To ma być kanał „komediowy” a nie jakieś płaczliwe historie alkoholików ;_;
@piczki_i_parolki: ja wam pisze on zostanie na dosc dlugo :) tak PS gdy sie pojawil pierwszy raz na stream mial wlasne pieniadze nawet gdy dzis mowil ma poniekad 700 zl na koncie :) dobrze mu z oczu patrze to , ze stracil swoje zycie to jest jego sprawa :) @maritaa: nie interesuje, raczej postrzegam fakt , ze nagle teraz nic sie texas dla was nic nie liczy aa wykonaniu tego
@idzii: mam POWIECIEC czy powiedzieć? Wisi mi zarówno pezet jak i pożal się boże menel texas XD nie oglądam strimów jedynie szoty,chociaż tez juz coraz rzadziej i kiedy juz włączam jakiś szot,zeby polepszyć sobie humor a widze jakiegoś niedorozwoja opowiadającego o swojej jakże przykrej historii to mam ochotę puścić pawia.