Wpis z mikrobloga

...:::DZIEŃ 13:::..

TRZEŹWI PLUSUJĄ, #!$%@? SKROLUJĄ DALEJ.

Dzień dwunasty za nami. Ogłaszam SUKCES.

Wczoraj oczywiście wszystko zgodnie z planem. Obiad był, rower był, nawet rekord wykręciłem na konkretnej trasie.
Mam tylko jeden problem - nie chce mi się już wstawać o tej 6. Jestem ciągle niewyspany. Samo wstawanie jest męczące. Jestem osobą, dla której nawet 8 godzin to mało. Myślałem, że w 2 tygodnie się przyzwyczaję. Niestety, to nie takie proste.

Dzisiaj kolejny ciężki dzień, w którym nie chce mi się wstawać. Mogę Ci ćwiczyć dwa razy więcej, jeździć codziennie rowerem, nie pić alkoholu, przejść na dietę, ale to wstawanie o 6 to dramat.

NO NIC, TRZEBA DAĆ RADĘ TEN MIESIĄC.

---------------------------------------------------------------------------

MIESIĄC WYZWAŃ - NAJBLIŻSZE ROZLICZENIE 13 LIPCA.

ZASADY:
1. Codziennie wstaję o 6.
2. Codziennie z rana 50 pompek.
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Co najmniej 3 razy w tygodniu gotowanie w domu obiadu do pracy.
5. Co najmniej 3 razy w tygodniu rowerem do pracy.
6. Żadnych niezdrowych fastfoodów.
7. Żadnego alkoholu.

WPIS ZAWSZE O 7 RANO.

Tło motywacyjne:
Przytyłem 8 kilo przez ostatnie pół roku.
Byłem u lekarza - mam problemy z nadciśnieniem, trzeba się ogarnąć.
Nie umiem się motywować, znalazłem jednak jeden sposób, który na mnie działa - uderzanie w moje ego. Mianowicie, mówię wszystkim, że coś zrobię, ogłaszam to znajomym, rodzinie i tak dalej, potem głupio mi się poddać, bo przecież ja zawsze daję radę.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

#gzresrobiforme #gownowpis #motywacja #detoks
Pobierz
źródło: comment_CoCE6cc9TXn3TKTL85uTo4o2jkgJNqWg.jpg
  • 48
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (73)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Pepe21g @lavoid @zawszetakmialem @Andrzej_Golara @jaydblack @ashylen @MariuszToNieImie @nrtab @aplered @amidala @ramdero @rozowy_dzban @HyperX @atencjuszka @i_am_a_doctor @Grzegiii @MuuZu @batq @r4p7ss @qbacki890 @sopelinho @boryss @Trannitis @SamiecOmega @jazz_dwa_trzy @DaRealScrooge @lmarcinl @Anon_wluj @dzejsonez @memfis91 @sheepman @chanelzeg @Pawelvk @Red_Ice @
@gzres: nie jestem dietetykiem, ale może spróbuj ograniczyć węglowodany? Zainteresuj się tematem ketozy. Sam osobiście teraz mam bardzo aktywny okres, siłownia, rolki, codziennie wstaje o 5:40 - bez węglowodanów teoretycznie powinienem mieć mniej energii ale czuje się wspaniale i żadnych problemów ze wstawaniem.
Btw. O której chodzisz spać?
@Kacperek9990: Myślałem nad tym. Tylko, że prysznic często biorę w pracy :D

@plaquo: Problemów ze snem nie mam. Po prostu potrzebuję go więcej.

@PoProstuOna: Bo mam nadciśnienie (jest napisane w poście), a jestem za młody, żeby je mieć.

@lubie-grzyby-ale-one-nie-lubia-mnie: Będę przechodził w następnym miesiącu na dietę DASH. Jest ich tam trochę mniej.

@silo1408: Proponuję Ci coś podziałać. Jakaś siłownia, pompki, mieć jakiś cel!

@lavoid: Widzę, że