Wpis z mikrobloga

...:::DZIEŃ 11:::..

TRZEŹWI PLUSUJĄ, #!$%@? SKROLUJĄ DALEJ.

Dzień dziesiąty za nami. Ogłaszam SUKCES.

Po drobnym potknięciu wracamy na właściwe tory! Powoli myślę by rozłożyć pompki na serie, np. 5x10. Wciąż jest ciężko, ale może tak będzie efektywniej. Wczoraj moją największą bolączką był głód! Byłem non stop głodny. Potrzebuję coś z tym zrobić.

Dzisiaj nowy piękny dzień! Słońca jeszcze nie ma, ale to nie przeszkadza nam by zrobić parę pompek! Dzisiaj myślę nad jakimś kardio. Może pobiegamy?

Aktualnie nie palę już 101 dni, mamy 11 dzień wyzwania. Z dziewczyną jestem już rok i 11 miesięcy. Każdy dzień jest dobry by zrobić coś wielkiego, każdy dzień ma znaczenie - nie zmarnuj dzisiaj swojego!

---------------------------------------------------------------------------

MIESIĄC WYZWAŃ - NAJBLIŻSZE ROZLICZENIE 13 LIPCA.

ZASADY:
1. Codziennie wstaję o 6.
2. Codziennie z rana 50 pompek.
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Co najmniej 3 razy w tygodniu gotowanie w domu obiadu do pracy.
5. Co najmniej 3 razy w tygodniu rowerem do pracy.
6. Żadnych niezdrowych fastfoodów.
7. Żadnego alkoholu.

WPIS ZAWSZE O 7 RANO.

Tło motywacyjne:
Przytyłem 8 kilo przez ostatnie pół roku.
Byłem u lekarza - mam problemy z nadciśnieniem, trzeba się ogarnąć.
Nie umiem się motywować, znalazłem jednak jeden sposób, który na mnie działa - uderzanie w moje ego. Mianowicie, mówię wszystkim, że coś zrobię, ogłaszam to znajomym, rodzinie i tak dalej, potem głupio mi się poddać, bo przecież ja zawsze daję radę.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

#gzresrobiforme #gownowpis #motywacja #detoks
Pobierz gzres - ...:::DZIEŃ 11:::..

TRZEŹWI PLUSUJĄ, #!$%@? SKROLUJĄ DALEJ.

Dzień dzies...
źródło: comment_lgm6xaJSwsnZPAcBYLSnDpqu7gUYCxkY.jpg
  • 15
@gzres: A nie powinieneś różnicować treningu? Niedługo organizm przyzwyczai się do wysiłku i nic Ci to nie będzie dawać. Polecam dodać do listy zjeść codziennie 5 porcji warzyw/owoców.
@gzres: przypadkiem mi wpadła kiedyś w ręce, nie jest droga. Trochę zajeżdża kołczem ale ciężko się nie zgodzić z niektórymi zdaniami jakie się w niej pojawiają.