Wpis z mikrobloga

@DobrzeNaoliwioneLozysko: ano na przykład dlatego ANONIE, że biletów w tanich liniach lotniczych nie kupisz last minute XD z resztą 1200 zł z noclegiem i przelotem i żarciem to zdecydowanie budżetowy wyjazd. Nie wiedziałem, że organizacja wakacji samemu 2018 postrzegana jest wciąż za coś wyjątkowego XD

btw. Fuerteventura to najlepsza z Wysp Kanaryjskich. Byłem wielokrotnie, mamy tam z żoną prywatną plażę na której elegancko, cały tydzień spędzamy nago tak jak bozia stworzyła
@CzarnyIwan: Dziadzia na medal, aż zatęskniłam za swoim. Mimo że był bardziej jak Ron Swanson wśród dziadków. Bawcie się świetnie!
Oby więcej takich, mam nadzieję, że nasze pokolenie właśnie tak będzie się starzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziadek: To się pakuj. O 15:00 po ciebie przejeżdżam, wylot o 18:00


@CzarnyIwan tak mi się skojarzyło

posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria
No ale czego się spodziewać po ludziach jadących w 2018 roku z biura podróży xD


@DobrzeNaoliwioneLozysko: oesu, ktoś bierze hotel łącznie z lotem i transferem do niego, jak tak mozna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeciez wiekszosc ludzi to tak traktuje i wcale nie korzysta z tych "super" wycieczek
@Sorcerer001: chyba w poniedziałek... Dzisiaj ostatni samolot wylądował na lotnisku Puerto del Rosario o 20:25 - lot z Manchester. @past_do_makaronu: Akurat pracuję tu na miejscu i wiem, że dzisiaj żaden touroperator nie ma samolotu na FUE. Dlatego, żeby nie zaśmiecać portalu ze śmiesznymi obrazkami jakimiś słabymi baitami warto najpierw zrobić porządny reaserch!
@Lantan: Nie wiem, czy zauważyłeś, ale twój komentarz brzmi tak, jakby się odnosił do ogółu możliwych sytuacji, a nie tylko do tej opisanej we wpisie, więc i mój komentarz odnosi się do ogółu.