Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@NoMercyIncluded: z tego co wiem to kreatyne można brać cały czas, i na masie i na redukcji,
Lat 20, rocznikowo 21
Żeby przytyć trzeba jeść więcej innej rady nie ma :D
@Plecakofil: 194cm
@szwedes: na ławce 92 kg a reszty nie sprawdzałem bo się boje xd ale ogólnie siłowo słaby jestem w #!$%@? XD
@raczej_schizotypal: no nogi pod kwestia przycięcia odstają od reszty niestety xd ale w kwestii
  • Odpowiedz
Napisał nawet - 194cm ;-)

@Trollunio: fakt, nie zauważyłem. Jak się ma taki wzrost i 80 kg to w koszulce nie widać, że się ćwiczy - minus jest taki, że trzeba ważyć przynajmniej 100 kg żeby to fajnie wyglądało. Z drugiej strony, jak już ważysz 100+ przy dobrym docięciu to taki #!$%@? wielkolud zawsze będzie wzbudzać większy szacunek niż #!$%@? karzeł.
  • Odpowiedz
@Shatter: o lordozie już komus pisałem w komentarzu musisz że znalezc xd a na kifozę eksperymentuje i obecnie robię takie ćwiczenie: łapie gumę podchwytem na wyprostowanych rękach lekko ponad wysokością czubka głowy i ściągam łopatki w dół aż mi się guma oprze na sutkach i tak z trzy serie prawie do upadku
@salvador5000: https://www.google.pl/amp/s/www.hellozdrowie.pl/amp/blog-cwiczenia-na-brzuch-z-kolkiem?source=images
@prawa_reka_sorosa: XD
  • Odpowiedz