Wpis z mikrobloga

Po tym jego 4becie to jest wrzutka, call czy fold? Anyway szkoda, bo dawno mi tak nie żarło i busto na 27 miejscu. https://www.boomplayer.com/28156655_6649028774

Można się spierać czy na flopie ta wrzutka jest dobra, ale zmęczenie też robi swoje. W sumie po za Kx, trójkamj nic mnie tam nie bije. A calla dostaniemy pewnie od jakiegoś JT, Qx, może nawet od AJ. No ale pech chciał, że typ.miał właśnie K8o...

Troche mam, żal do siebie, bo w jednym spocie mogłem typa wywalić (z którym właśnie przegrałem) QQ>22. Na river koles betowal 90k zostawiajac sobie 19k w stacku, a ja tylko callnałem zamiast pushnąć, ale tak to się kończy gdy nie jesteś w pełni skoncetrowany. A miał nie małe booty za siebie. No ale trudno, pora wrócić do nauki, analiz, nie pisze, że moze coś z tego będzie, bo pewnie nie będzie xD

2018 polik wciąż myśli, że kiedyś będzie grał dobrze w pokera :v

#poker #pokerhand
  • 5
IMO bardzo ez wrzuta preflop, on tu szeroko squizuje, a ty masz top range'u, do tego AQo się słabo rozgrywa postflop i jeszcze masz jednego gracza za sobą + dochodzi kwestia tego że go pokrywasz, więc dodatkowo bounty jest w grze. No i wrzuta flop wiadomo ze tragiczna, nie boisz się praktycznie żadnej karty w decku, board jest suchy, a tutaj cie callnie tylko K+, a masz showdown value, więc nie chcesz
@polik95: Od gracza z innej paki (spiny) , Gral bym push pre flop ALLIN :::: po flopie NIGDY nie gral bym za wszystko jako first in, ponieważ: zamieniasz swoją rekę w blef. ZobaczPolik: AllIN: Nic leprzego Ci nie spasuje i nic gorszego Ci nie sprawdzi.