Wpis z mikrobloga

  • 11
@ketyM J K Rowling ma wielką wyobraźnię, ale Nolan to to nie jest, żeby tworzyć świat w jakiś sposób spójny. Najwyżej sobie wymyśli po fakcie, vide Dumbledore jest gejem xD
  • Odpowiedz
Chłopcy, autorką HP jest kobieta, w ich (pisanych przez panie) książkach zazwyczaj chodzi o fabułę i emocje, nie związki przyczynowo-skutkowe.
  • Odpowiedz
przecież Harry był w Norze gdy była kwaterą główną


@ketyM: nie oficjalnie. Klony zostały zabrane do różnych lokacji, prawdziwy do domu Tonks. Na weselu Harry był pod przykrywką bo oficjalnie u Weasleyów go nie było.
  • Odpowiedz
@ketyM: Przy okazji rozmowy o HP, też nie możecie się doczekać sequelu filmu Fantastyczne zwierzęta i młodych Grindelwalda i Dumbledora? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 16
@ketyM Dumbeldor pewnie robił transmisje w jakiejs turbo wizualizacji, która wyswietlał ludziom w głowach z komentarzem Flitwicka. Potem w studiu najlepsze momenty komentowali Hagrid i centaury z zakazanego lasu
  • Odpowiedz
  • 15
@ketyM: To jeszcze porozmawiajmy o Zmieniaczu Czasu, czemu nikt tego gówna nie używał potem? xD

No właśnie. Skoro w 3 części w ten sposób uratowali hipogryfa i Syriusza to czemu nie mogli tak samo uratować Cedrika albo Syriusza w Ministerstwie XD ale niee, bo Hermiona wtedy przypłaciła zdrowiem używanie zmieniacza, więc pewnie roztrzaskali je wszystkie XD
  • Odpowiedz
@ketyM: a nie wiem co tam było, jakoś jestem wierna oryginalnej sadze, bo się boję że te sequele będą gorsze i będzie mi przykro XD
  • Odpowiedz
@ketyM: Ja zawsze się dziwię czemu Harry potem nazwał syna po Snap'ie. Ja wiem, że ten okazał się dobry suma sumarum, ale ja bym na miejscu Harrego nie zapomniała tych wszystkich upokorzeń, których doświadczał przez lata. To nie była gra pozorów, on naprawdę nienawidził Harrego. Czy coś mi umknęło? Czy naprawdę aż tak mu się uczucia odmieniły tylko dlatego, że był podwójnym agentem, chronił go w ważniejszych momentach i całe życie
  • Odpowiedz
  • 1
@Achaa: tez było to dla mnie dziwne, ale myśle, że Harry chciał w ten sposób mu podziękować i uhonorować jego postać. Pamietajmy też, że Severus to było drugie imię Albusa Pottera.
  • Odpowiedz
@ketyM: Niby drugie, ale używane jako imię Albus-Severus. (chyba Harry się tak zwracał do Albusa na stacji) Była Lily Luna i James Syriusz, a jednak to tylko do Albusa-Severusa się tak zwracał.
To chyba tak jak Mary Kate Olsen XD
  • Odpowiedz
  • 1
@ketyM jeśli chodzi o strażników tajemnicy to bardziej niż kwestia Nory boli mnie to, że Muszelka była chroniona i strażnikiem tajemnicy był Bill, a to powinno przeszkodzić Ronowi w przekazaniu gdzie ona jest. Nie przeszkodziło, bo przecież powiedział przy ucieczce z dworu Malfoyów.
  • Odpowiedz