Wpis z mikrobloga

Jestem muchomorem (,)
Pisałam już częściowo o tym w tym wpisie, wygląda to jakby wędrowało od czoła w dół ciała, dziś na czole już nic nie mam, za to wszędzie indziej tak (poza łydkami i stopami).
Idę do lekarza za godzinę (dodam że już trzeciego z kolei), niech mi chociaż da L4 bo wstyd wyjść gdziekolwiek jak twarz wcale nie wygląda lepiej ()
Miał ktoś tak kiedyś? Pokrzywka czy alergia która ujawniła się zupełnie z dupy?

#zdrowie #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #lekarz
kijanka23 - Jestem muchomorem (╯︵╰,)
Pisałam już częściowo o tym w tym wpisie, wyglą...

źródło: comment_TKRMR1VA4wC30M2OH2eYBoSsRUiuGKBW.jpg

Pobierz
  • 75
@xleph: mam skierowanie, byłam niedawno prywatnie to najbliższy termin 2 sierpnia (2 dni przed moim ślubem dodajmy ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) jak wyjdę od lekarza to pójdę jeszcze do drugiej przychodni prywatnej, tam jest 3 dermatologów to może coś szybciej będzie.
@kijanka23: jest jeszcze opcja, że to początki łuszczycy - dopiero wyczytałam, że w poprzednim wpisie pisalas, ze zaczelo sie od swedzenia skory głowy - jesli nie dostaniesz sie do dermatologa zeby cos szybko poradził to w aptece kup Mediderm i smaruj sie cała. ten krem jest swietny, moja mama na atopowe zapalenie skory go uzywala, on wlasnie na to i na luszczyce typowo jest
@kijanka23: masz jakies inne objawy? wolaj jak bedziesz wiedziala co to. ale jak ludzie pisali, obstawiam grzybice/lupiez rozowy. na lupiez rozowy dziala szampon z ketokonazolem (nizoral lub tanszy, ale z ta sama substancja zoxin med). mozesz sprobowac umyc glowe, spienic mocno i dac na cala skore. ale skontaktuj to z lekarzem