Wpis z mikrobloga

Jestem muchomorem (,)
Pisałam już częściowo o tym w tym wpisie, wygląda to jakby wędrowało od czoła w dół ciała, dziś na czole już nic nie mam, za to wszędzie indziej tak (poza łydkami i stopami).
Idę do lekarza za godzinę (dodam że już trzeciego z kolei), niech mi chociaż da L4 bo wstyd wyjść gdziekolwiek jak twarz wcale nie wygląda lepiej ()
Miał ktoś tak kiedyś? Pokrzywka czy alergia która ujawniła się zupełnie z dupy?

#zdrowie #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #lekarz
kijanka23 - Jestem muchomorem (╯︵╰,)
Pisałam już częściowo o tym w tym wpisie, wyglą...

źródło: comment_TKRMR1VA4wC30M2OH2eYBoSsRUiuGKBW.jpg

Pobierz
  • 75
@kijanka23: tak jak myślałem, to nic straznego, leków Ci nie przepiszą bo żadne na to nie działają. Oraz to co pisałem wcześniej nie podrażniać, wysokie temperatury mogą powodować nasilenie wysypki/swędzenie więc nie wychodź na mocne słońce i unikaj gorących kąpieli. Wszystko będzie dobrze, powinno minąć do 2 tygodni czasu ;-)
@kijanka23: jak nie minie (w co wątpię) to będziesz nietypową panną młodą :-P, nie bez powodu ta wysypka jest nazywana "najpiękniejsza"(kształt koronki). Nikogo też nie zarazisz bo okres lęgowy występuje długo przed wystąpieniem objawów :-) W każdym razie życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia :-)
No widzisz, jakaś małą epidemie macie w "stolycy", choroba jakby nie patrzeć zakaźna choć atakuje głównie dzieci, trzymać kciuki żeby badania krwi były w porządku, a za 3 tygodnie będziesz hulać na weselichu, cała i zdrowa ;-)
@kijanka23: popytaj/poproś ale powinni dać, co najmniej na kilka dni, zależy też jak Twój organizm sobie będzie z nią radził. Co jak co ale to uciążliwa choroba zwłaszcza jak jest gorąco. Zresztą jak powiesz w pracy, że masz taką wysypke zakaźną to nie będą chcieli żebyś przychodziła xD