Wpis z mikrobloga

@trevoz: Ja? Kodeks Pracy zabrania. Przeczytaj go kiedyś, bo wygląda na to, że nie wiesz nawet, że coś takiego istnieje. Chełpisz się tym, że robiłeś na czarno 6x w tygodniu po 11-12 godzin u jakiegoś Janusza, co wykorzystywał Twój brak szacunku do siebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rimfire: Nie wiem jak w Polsce, ale w UK normalnie można tyle pracować, tylko trzeba taki papierek podpisać, że chce się pracować ponad 48h w tygodniu.
Pracowałem legalnie ;)

A jeśli w Polsce zabraniają pracy ponad ileś godzin to szkoda gadać, komuna mocna.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem skąd u nas w kraju taka potrzeba zarządzania czasem czy życiem innych. Zamiast patrzeć na siebie tylko i wyłącznie.

Tu nigdy sie nie zmieni. Nasz kraj potrzebuje Pana jakim jest rząd. Który będzie kazał im kiedy maja pracować. Za ile maja pracować. Kiedy maja mieć wolne.

Zamiast otworzyć te swoje głowy. To wolicie się przerzucać rożniastymi argumentami i kłócić ze sobą a tymczasem nasi rządzący (ktokolwiek) dymają nas bez mydełka.
  • Odpowiedz
@taki_tam_ktos: Colego, ale popatrz na to z tej strony. Wchodzi zakaz i wielu osobom nie pasuje. Wiele osób narzeka, ale większość osób robi z siebie kompletnego błazna - to płacz bo nie ma serka a on by zjadł dzisiaj serek, to jakiś wielki niewolnik pracy nie może zrobić zakupów bo pracuje 6 dni w tygodniu po 12 godzin itp.

Ci ludzie tylko utwierdzają w przekonaniu, że zmiana nie pasuje tylko osobom
  • Odpowiedz
Tzn. godziny pracy reguluje Kodeks Pracy.


@Rimfire: moim zdaniem nie powinien. Powinienem móc pracować ile chcę i nikomu nic do tego, ale niektórzy lubią jak się ich za mordę trzyma ;p
  • Odpowiedz
których nie byłoby gdyby nie zakaz handlu.


@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Z tym, że mógłby poprosić majstra by sobie zrobił wolne tego dnia w tygodniu kiedy pojechał do Leroya Merlina po materiały, a pracował dzisiaj. Dlaczego majster nie chciał dzisiaj pracować, pomimo tego, że zakaz go nie obejmuje? A, no właśnie, bo normalnie ludzie chcą w niedzielę wypocząć. Tak samo państwo pracujący w hipermarketach i galeriach. Temat zamknięty. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz