Wpis z mikrobloga

Akira to chyba najbardziej przereklamowane #scifi w historii. Nic nie wiadomo o co chodzi, a jak spytasz fanów o co chodzi, to ci powiedzą że jesteś za głupi albo coś w tym stylu - bo sami nie wiedzą o co chodzi. A ponieważ film jest dobrze zrealizowany na poziomie technicznym, to nikt nawet nie śmie zasugerować, że na poziomie scenariuszowym to jest po prostu bełkot. #film #anime
Goryptic - Akira to chyba najbardziej przereklamowane #scifi w historii. Nic nie wiad...

źródło: comment_wwbpnnK3Cs87GSalu8fzrcwPgcB8fJsA.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Goryptic: Japonia Panie, tam nic nie jest proste. Jest sobie film Survival Style 5+, który serdecznie polecam. Jest dużo dziur, brakuje paru kropek nad i, a mimo wszystko film ogląda się przyjemnie i ogólny przekaz nie wymaga, by te kropki stawiać. Piękny film o życiu, miłości, odpowiedzialności...
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: cały akapit "Apokalipsa intymna" to czyste spekulacje. Nic z tego ani nie jest powiedziane wprost, ani nie wynika logicznie z wydarzeń. W filmie on się po prostu #!$%@? i rozwala wszystko - i tyle. Całą reszta to są dzikie interpretacje autora artykułu. I pewnie w sieci jest jeszcze kilkanaście skrajnie różnych interpretacji, bo z tak prostego ciągu wydarzeń obryzganych na każdym kroku symboliką można wysnuć co się tylko chce (i
  • Odpowiedz
@Goryptic: Rajusiu, jednak nie jestem sam. Podchodziłem do tego filmu i kilka razy i za każdym razem kończyłem go wiedząc jeszcze mniej. Jest ok technicznie, ale za cholerę nie wiadomo o co w nim chodzi.
  • Odpowiedz