Wpis z mikrobloga

@bardzo_lewak: Nie istnieje tylko jedna forma zmuszania, sugestia może być takim bezinwazyjnym środkiem dobrze działającym na kogoś kto jeszcze nie ma rozwiniętej świadomości :)
Ten obrazek wyżej wyżej to jak byś nie wiedział taka prześmiewcza karykatura, karykatury są po to, żeby w przerysowany mniej lub bardziej sposób cos pokazać .
Jak się zostaje drag queen i działaczem lgbt w wieku 4 lat to całkowicie normalna droga która człowiek sobie wybrał po
@bardzo_lewak: No i też uważam, że to głupie ale jest dużo mądrych ale uważam, że promowanie homoseksualizmu jest głupie, bo jedną z ważniejszych rzeczy których człowieka powinno się uczyc to logicznego myślenia samodzielnie.
Telewizja i internet dziś dostatecznie ogłupiają ludzi, a doszła jeszcze lewacka ideologia która tak samo jak religia katolicka wywołuje w ludziach cos czego nikt nie lubi czyli poczucie winy. Masz tolerować to i to nie mowic tego i
@artpop: Polemizował bym, że się nie da :) Jeżeli zakładasz, że jest wiele płci i jakiś nastolatek w to wierzy albo dziecko i chce być akceptowane i widzi rzeczy które w jakiś sposób sprawiają ,że czuje się bardziej akceptowane i mniej wyalienowane to jest duża szansa, że sprubuje czegoś nowego, zacznie podzielać poglądy do których być może nie jest przekonany ale za cene akceptacji będzie się z nimi utożsamiał.
I w
@bardzo_lewak: To miał być przykład, ale ok spróbuje. Więc zapewne chodziło mi o nienegowanie dogmatów gender takich jak ten cały cyrk z płcią, nie wytykać nielogicznych, rasistowskich zachowań innym jeżeli są z "twojego środowiska", popierać "równouprawnienie" i wtydzić się swoich białych przywilejów itd. sporo by się tego nazbierało i trochę zahaczyłem o hameryke ale, że lgbt tam i tu posługuje się identyczną flagą więc uznałem, że mogę.

Wogle opowiadanie się po