Wpis z mikrobloga

  • 17
Mirko, temat wałkowany milion razy ale teraz piszę to osoba która była uparta w kwestii kasku a raczej jego braku. Noście je, nawet jak robicie rundę 30km. Wczoraj wymuszono na mnie pierwszeństwo + ludzka głupota = jestem poturbowany i rower który ma miesiąc jest do remontu. (nic mnie tak nie boli jak to że ten rower #!$%@? () zdążyłem go odebrać z tzw pierwszego serwisu i "dokrecenia" śrubek).
Czy nauczy mnie to by nosić kask? Nie wiem ale na pewno kupię kamerkę. Policja stwierdziła że ja jestem poszkodowanym ale słuchać jak ludzie kłamią..

#szosa #rower
  • 14
  • Odpowiedz
@DrPur: napewno nauczy Cię to uważać, nawet jak masz pierwszeństwo to nie znaczy że masz #!$%@?ć na pewniaka, poza tym to jeden pedałujący mniej, przynajmniej na jakiś czas
  • Odpowiedz
via Android
  • 22
@fazaone szkoda mi na ciebie słów nawet gościu. Jechałem max 25km/h ale z idiota kłócić się nie będę. Rozumiem że jak ty wyjeżdżasz z posesji to jesteś król wioski i wszyscy mają klękać bo PAN jedzie
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@fazaone nie mam po co się spinać bo dla mnie jesteś nikim a teksty typu "jednego pedalujacego mniej" zostaw na swoje inteligentne inaczej patostreamy :) I tym akcentem kończę dyskusje z Tobą.

@micelangeloB jestem w pracy, zdarte klamki, owijka na jednym boku i coś z napędem bo chodzi mega #!$%@?, łańcuch był dosłownie wbity
  • Odpowiedz
  • 3
@DrPur napęd chodzi #!$%@?, bo wygiety hak przerzutki. Sprawdź to przed jazda, szkoda roweru.

Ludzie mają oc w życiu codziennym to chyba z tego możesz naprawiać, a jak nie to cash do ręki. Masz szczęście, że była policja
  • Odpowiedz
@DrPur: taka prawda rowerzyści poruszający się po polskich drogach to w większości dzbany twojego pokroju, tak jesteś dzbanem i to fakt bo pedałujesz bez kasku w ruchu ulicznym, gdzie spora część użytkowników dróg znalazła uprawnienia w prażynkach bekonowych, gdybyś używał mózgu byłbyś w stanie to przewidzieć i ominąć, dzban, beton, ignorant. Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@DrPur: A pisałem ostatnio, żeby kask zakładać nawet jeśli to przejażdżka by ustawić hamulce! :( Dziś Ci się udało, ale jakby to był taki typowy wieśniak jak ^faza1 i by Cię jakimś pokrytym rdzą BMW zgarnął?

Jak masz sprawcę to od razu do sądu - jak napisał Ci @kendi może sprawca ma OC na mieszkaniu z którego pokryje koszty, a jak nie to hajs z rozprawy. Mój rower leci na ekspertyzę
  • Odpowiedz