Wpis z mikrobloga

#pociagdozyskow

Dobra, wysiadłem z pociągu numer CDP na stacji 216 pln. Akcje miałem od 128, załapałem się na ostatni moment, żeby kupić je w tej cenie, zanim poleciało na 140 i wyżej. Teraz już czuję straszne zdenerwowanie, a mniej więcej 70% na zielono na moim koncie wyglądało tak ładnie... nie chciałbym żeby zmalało, jak ja będę sobie wypoczywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkim pozostającym w pociągu dalej, życzę wszystkiego najlepszego, ale to już nie na moje nerwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
@Racer1988: tego się właśnie obawiam, a korekta przed jakimś bardziej konkretnym info o CP jest więcej niż pewna... Chyba, że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale coś do schłodzenia kursu by się przydało i tego się obawiam i na to ewentualnie poczekam nadstawiając koszyczek.
@Napleton: ja nie wiem, oni dozują te informacje, mistrzowsko podsycając atmosferę i hype. I to już nie na moje nerwy, zresztą imo jak papier codziennie wyznacza nowe maksima, to w końcu musi się gdzieś zatrzymać. I to już dla mnie powód, żeby chwilowo się wyczepić i poczekać co dalej. Nie wykluczam, że odkupię po 250... No ale cóż ( ͡° ͜ʖ ͡°) taka giełda.
@Precypitat: kupiłem akcje przy poziomie 70 zł i miałem trzymać do debiutu Cyberpunka, ale ten pociąg już tak #!$%@?, że chyba wyskoczę w połowie trasy. Nie mam zielonego pojęcia jak się zachowa kurs w najbliższym czasie, a wycena całej spółki to jakiś nieśmieszny żart.