Wpis z mikrobloga

@Kezcliw: ja nie mowie ze zle, ale ocieplanie wizerunku, gdy wszedzie do okola wychpdza sprawy i gorac jak w piekle jest takie sobie.

A dwa ze ja nie widze budowania relacji, ja widze podzial my mamy prawo i mozemy, a spoleczenstwo ma sie podporzadkowac.
  • Odpowiedz
@Andreth ustawę o policji mam w jednym palcu, wszystko było zgodnie z prawem. Mało tego, dowódcom którzy zachowywali się biernie wobec agresywnego tłumu przybiłbym niedopełnienie obowiązków służbowych.
A ty usuń konto propagandystko z kodu.
  • Odpowiedz
Jak się nie jest patusem to policja nic ci nie zrobi.


@lewak_z_wyboru: przekaz te madrosc zyciowa wszystkim tym, ktorym antyterrorka sie #!$%@? z drzwami przez pomylke plus jeszcze wlasciciele swoje wylapali zanim wyniesli ich z mieszkania.
Na pewno sie z toba zgodza.

Ewentualnie pogadaj z tym gosciem co ostatnio go zwolnili, bo sie okazalo ze odsiaduje za niewinnos. Zapewne nic nie ma do policji, zadnego ale i pretensji (
  • Odpowiedz
Znawco prawa rozróżnij opór bierny od wyegzekwowania wymaganego prawem zachowania zgodnie z wydanym przez uprawnionego poleceniem, w tym drugim przypadku można używać pałki dowoli,


@Kezcliw: Podstawa prawna?

co do fragmentu z Twoją matką, nikt jej tam nie kazał stać, nie jest też 3 letnim dzieckiem żeby nie wiedzieć że policja może użyć gazu wobec demonstrantów, nawet jeżeli stawiają bierny opór to można użyć gazu.


Podstawa prawna?
  • Odpowiedz