Wpis z mikrobloga

@rewolwer: Właśnie zamierzam zmienić, po nowym roku mi się kończy. Tylko się skłaniam ku internetowi Kormoran, nie kontaktowałem się z nimi jeszcze, tylko to co na stronie poczytałem. Jak nie ten Kormoran to Intelly bo z tą Vectrą to co chwila coś a zanim technik się zjawi to często kilka dni.
@m4cias: Z Kormoranem kiedyś próbowałem się skontaktować to nawet nie wiem czy oni istnieją. W Intelly masz jeszcze jedną fajną rzecz, bo wraz z internetem puszczają Ci w kablu sygnał telewizji DVBT za który nie płacisz. Używam do synchronizacji zegarków w TV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rewolwer: Właśnie też mam wątpliwości co do tego Kormorana bo strona wygląda jak z lat 90'. Tylko cennik wygląda na całkiem aktualny i korzystny. Plus jeszcze możliwość umowy na czas nieokreślony. Bo to co Vectra robi pod tym względem to się w głowie nie mieści, takie kary za rozwiązanie przed terminem. A ja nie wiem czy się kiedyś nie wyprowadzę albo coś.
@rewolwer: no dobra, czas określony to jedno a wysokość kary za przedwczesne rozwiązanie to drugie. W Vectrze to jakieś kosmiczne wartości bo wielkość promocji trzeba zwrócić, która jest większa od samego abonamentu.
Przyjdzie czas to się zorientuję jeszcze i zdecyduję. Dzięki za info, opinia Mirka zawsze w cenie ;)