Wpis z mikrobloga

Dobra jako naczelny atencjusz dorzucę swoje 5 groszy. Normalnie przy aferkach mam bekę jak diabli, ale teraz to już przesada. Teraz złapałem takiego agresora, że muszę obalić piwko, a nawet dwa. No bo ogarnijcie, młoda dziewczyna, która miała całe życie przed sobą popełniła samobójstwo przez tego sku... EKHM 'człowieka' Człowieka, który uderzył ja w twarz za to, że obgryzała paznokcie, człowieka, który wmawiał jej, że jest najgorsza na tym świecie, porównywał ja do jego byłych, szantażował emocjonalnie, że sam się zabije i na dodatek zabronił jej brania leków przepisanych od specjalisty. Czaicie? Dziewczyna, która niby tak kochał była przez niego jechana i niszczona psychicznie. Normalnie mi jest jej żal, tak mi socjopacie, który ma lepszy humor jak babcie biegnąca na tramwaj się przewróci. Najgorsze, że typ teraz odwraca kota ogonem i pisze jak to ją kochał, szkoda tylko, że z powodu faktu, że pali mu się pod tyłkiem. Ja nie wiem, to jakieś dziedziczne u wysokich członków ruchu pewnego dziadka z muszką? Jeden chce strzelać do ludzi na plażach, drugi zaraża kiłą, a trzeci zabija swoją własną kobietę. Mam nadzieję, że karma dopadnie tego zwyrodnialca i to w swojej najbardziej su###atej formie.
#axeliocontent #wykop #afera
  • 28
  • Odpowiedz
@SADhonda: Może dlatego, że ten typ wmówił jej, że jest nikim i nie znajdzie lepszego? To, że nie odeszła od niego to nie daje prawa temu zwierzęciu, żeby ją tak traktować.
  • Odpowiedz
@SADhonda: Tak kwa dziewczyna możliwe, że cierpiała na depresje i dlatego brała leki, ale dawała się tak traktować więc w sumie spoko XDDDDDDD no kwa
  • Odpowiedz
@SADhonda: krótka odpowiedź - była niedojrzała, miała problemy emocjonalne, nie bez powodu brała tabletki, może była też po prostu głupia. ale to są żadne powody żeby się znęcać psychicznie, dodatkowo nad kimś kogo się eeee "darzy uczuciem"?. Bez kitu #!$%@?łbym kopa w łeb temu patyczakowi teraz
  • Odpowiedz
@paulinastarahin: Tym bardziej powinien odpowiedzieć za to co zrobił
@yahoomlody: Najgorsze są takie typy, które sugerują, że ten kuc zrobił dobrze, że jej zabronił brać tego bo hur dur spisek. Nie rozumieją, że człowiek, który jest w głębokim dołku nie myśli racjonalnie, a tym bardziej jak ma podkopaną pewność siebie
  • Odpowiedz
@Nedkely i rodzice nic kompletnie nie widzieli, że z córką się coś dzieje? Przecież to wygląda jakby ona była kompletnie sama bez niczyjej pomocy i po fakcie wszyscy się budzicie.
  • Odpowiedz