Wpis z mikrobloga

Nie polecam #martessport To ich odpowiedź na pytanie o zwrot towaru.

1. Towary zakupione w sklepach stacjonarnych Martes Sport nie podlegają zwrotowi. Zwrotowi podlegają tylko i wyłącznie towary zakupione przez Klienta w sklepie internetowym Martes Sport (www.sklepmartes.pl)

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w Rzeczpospolitej Polskiej – Sprzedawca nie posiada obowiązku przyjmowania zwrotu towarów zakupionych w lokalu przedsiębiorcy. Powyższe nie uchybia przepisom prawa dotyczącym rękojmi Sprzedawcy za wady fizyczne i prawne towarów.

2. Towary zakupione w sklepach stacjonarnych Martes Sport Klient ma możliwość wymienić na inne, w takiej samie cenie lub wyższej za dopłatą różnicy – w terminie 14 dni od dnia dokonania zakupu. Po upływie 14 dni od daty zakupu wymiana towaru na inny w żadnym przypadku nie jest możliwa.

3. Wyjątkami nie podlegającymi wymianie są:

· bielizna

· stroje kąpielowe i kąpielówki

· okularki i czepki basenowe

· artykuły i środki spożywcze

· impregnaty

· narty

· rowery


· produkty, które zostały indywidualnie dopasowane do Klienta
  • 1
  • Odpowiedz
Nie polecam #martessport
Zwróciłem buty kupione w sklepie stacjonarnym, które ze względu na wadliwa konstrukcje uwierały mnie (denerwujący, szew z tylu buta). Choć towar został przyjęty w zamian otrzymałem bon, a nie gotówkę którą chciałem z powrotem.
Nie warto kupować w sklepach stacjonarnych, lepiej iść obejrzeć towar, a kupić go później przez internet.
Wtedy przysługuje nie tylko prawo zwrotu bez podania przyczyny, ale tez sklep oddaje gotówkę.
Mam nadzieje, że sami zniechęca
  • Odpowiedz