Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@lakukaracza_: Czemu za każdą twoją "epicką prowokacją" musze czuć zażenowanie? Czemu nie moge spokojnie usiąść i poczytac czegoś bardziej wyszukanego?

Kiedyś pamietam że byłeś głosem rozsądku w stosunku do koscioła. Teraz cos ci na mózg siadło i powoli atencja sięga masy krytycznej. Tylko czekać na ostatnie 2 punkty z życia mikroblogera. A jeszcze wykorzystywanie do tego żony to już w ogóle brak dobrego smaku. No ale to jest moje zdanie. Wiem
Pobierz DrMru - @lakukaracza_: Czemu za każdą twoją "epicką prowokacją" musze czuć zażenowani...
źródło: comment_VGO0OL3AlwxGxjRUQoeu0zCjlzXqyDNA.gif
Czemu za każdą twoją "epicką prowokacją" musze czuć zażenowanie? Czemu nie moge spokojnie usiąść i poczytac czegoś bardziej wyszukanego?


@DrMru: Bo to #gimboateizm. Tu nie ma wyszukanych treści. Gdy pisałem wyszukane analizy dostawałem 3 plusy z czego jeden z przypadku. W ten kontrowersyjny sposób przemycam ważne treści, np dziś znalezisko o udziale kościoła w Targowicy.

Dzisiejsze czasy są tak #!$%@?@ne niestety.
Już stulejki skomlą o szacunku do siebie i #!$%@? xddddd za każdym #!$%@? razem. Niczym się od muslimow nie roznicie, zobaczyliście tylko nagie piersi i już piana z pyska wam leci jak muzułmanom na widok odsłoniętej łydki u kobiet xD Wyjaśnijcie, co ma wstawianie do internetu nagich piersi wspólnego z „szacunkiem do siebie”? Tylko spróbujcie się nie zapluc przy odpowiedzi. A imputowanie żonie OP-a bycia prostytutka to szczyt #!$%@?.