Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki,

#niebieskipasek here.

Mam pytanie odnośnie małżeństw/par/narzeczonych których znacie. Czy waszym zdaniem małżeństwo lekarza i sprzątaczki może się udać? Może znacie pary stróża nocnego i prawniczki?

Pytam, z racji swojego wieku. 35 lat na karku, a ja nadal bez żony. Kasa już tak nie rajcuje, dom się spłaca, a ja nadal przez życie idę sam. Ostatnio poznałem #rozowypasek która zajmuje się sprzątaniem biur/domów/mieszkań. Jest młodsza, cudowna i po prostu jesteśmy razem. Od czasu do czasu ma jakieś dziwne odpały, i nagle załącza się jej #logikarozowychpaskow gdzie wspomina: ty jesteś lekarzem, a ja co? kim niby? dla twojej rodziny?

Rodzina mieszana (matka prawnik, ojciec lekarz) brat wet, siostry też medyczne. Widzę, że doskwiera jej brak tematów np. na ostatnim grillu u siostry, mimo, że znajomi siostry to zwykli Kowalscy a tematy nie były nawet medyczne.

Mirki czy to przetrwa? Co robić? Czy to już melazians?()

#zwiazki #seks #milosc #pytanie #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ja bym raczej się w coś takiego nie pakował. Chyba, że dziewczyna jest bystra, ma zainteresowania, skończyła też dobra szkołę średnia ale coś jej w życiu nie pykło. Inaczej za kilka lat jej dobra dupa nieco zwiotczeją, a ty skończysz z żoną, która nie będzie cię rozumiała, i z którą nie będziesz miał o czym rozmawiać. Co ona lubi robić w wolnym czasie?
byk: Jak się różowa źle czuje ze swoją profesją, to może niech się dokształca/szuka lepszej pracy.
Jeśli Tobie nie przeszkadza, że jest skromną osobą, to nie patrz na takie rzeczy. Tylko musisz ją zapewnić o swojej miłości i szacunku, również do tego, co robi. Po co ci pańcia z napompowanym ego, jeśli możesz mieć kochającą dobrą kobietę

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

@AnonimoweMirkoWyznania: za mało napisałeś o swoich relacjach z nią. Czy Wy macie o czym ze sobą rozmawiać? Macie rzeczy, które wspólnie lubicie robić? Podoba Ci się w niej coś poza wyglądem?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca to dlaczego miałoby Wam nie wyjść? Bo nie do końca odnajduje się w towarzystwie Twojej rodziny? To kwestia czasu, poznania się, wyczucia jakie panują zasady i atmosfera między członkami rodziny. Bez czarnowidztwa w