Wpis z mikrobloga

@MrTofu: no fajnie na projekcie. A jak z faktycznymi wymiarami? Szyba w wannie na stałe i w dodatku umywalka po stronie wejścia do wanny. Słabo to widzę.
  • Odpowiedz
@MrTofu Patrząc na rozmiar łazienki, dal bym mniejszy kaloryfer, ja właśnie kupiłem za duży i praktycznie przez 90% czasu jest wyłączony bo temp sięga pod 28°. Szybę przy wannie dałbym składana, będzie praktyczniejsza. Trzeba ogarnąć gdzie będą wisieć ręczniki żeby był łatwy dostęp z wanny i najlepiej żeby wisiały rozłożone a nie na haczykach bo wtedy nie schną. (Proponuję pomiędzy szyba a kaloryferem.
  • Odpowiedz
@MrTofu: przerabialiśmy to prawie dwa lata temu bo jak kupiliśmy mieszkanie to było przygotowane pod montaż wanny.
Ale zmieniliśmy właśnie na walk-in bo z wanny to się korzysta 2 razy w roku a zajmuje dużo miejsca i mniej do sprzątania ;p
  • Odpowiedz
@MrTofu: Wanna z szybą to gówno, a nie kompromis. Każda szyba jest za krótka, więc za każdym razem łazienka zachlapana.

Moja też chciała wannę w poprzednim mieszkaniu, bo "przecież tak fajnie jest sobie zrobić relaksującą kąpiel". Może z trzy razy ją zrobiła, bo "prysznic jednak szybszy".

Już lepiej od czasu do czasu pójść na jacuzzi z saunami niż bawić się w wanny marnujące wodę.
  • Odpowiedz
@MrTofu: może trójkątne półki wywal i wstaw tam grzejnik, na którym będziesz wieszać ręczniki.

A nad pralką szafka na detergenty, proszki do prania i inne rzeczy.
  • Odpowiedz
@MrTofu w takiej małej łazience ta wanna jest bez sensu. Tracicie niepotrzebnie miejsce. Zrób kabinę i oboje sobie za jakiś czas podziękujecie. Będziecie mieć jeszcze wtedy więcej miejsca np. na jakiś większy kosz na pranie.
  • Odpowiedz