Wpis z mikrobloga

@MrTofu: wg mnie wanna w tak malej lazience sie nie sprawdzi, tak jak inni juz pisali ja bym zrobil walkin. Do tego w ramach takiej kabiny prysznicowej zrob sobie wneke w scianie na zele i szampony, dorzuc do tego pasek ledowy i masz jednoczesnie nocne swiatlo w lazience, ktore nie razi w oczy. Mam takie cos juz w drugiej w swoim zyciu lazience i nie zamienilbym na nic. Do wanny mozna
e.....1 - @MrTofu: wg mnie wanna w tak malej lazience sie nie sprawdzi, tak jak inni ...

źródło: 20230527_105942

Pobierz
  • Odpowiedz
@MrTofu: Nie jestem ekspertem, ale moim zdaniem po prostu jest to za mała łazienka by wepchnąć tam wszystko co byś chciał. Wywal wannę, wstaw prysznic jak normalny człowiek, którego nie stać na 16mkw łazienki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrTofu: wywaliłbym kaloryfer po moich doświadczeniach z remontem 2 łazienek w wielkiej płycie, na półce ze zlewem może zbierać się woda po braniu prysznica
  • Odpowiedz
@MrTofu: Te otwarte kabiny to może się sprawdzają jak masz dom i ta szyba ma długość 2,5 metra.

W bloku nie ma szans więc masz nachlapane. Wez taką szybę co ma drzwi. Nie będziesz się #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: nie zgadzam się z tym. Mam wannę z parawanem, kąpiel biorę często (raz na 2 tygodnie minimum, żona częściej), bardzo sobie chwalę, dawno nie miałem wanny i nie zamieniłbym na nic innego. A zza szyby nic mi się nie wychlapuje. Tak więc co kto lubi. Wydaje mi się że jak ktoś nie jest wielki albo gruby to szyba daje radę.
  • Odpowiedz
@MrTofu
komentujący - generalnie po uj piszecie, że mają zrezygnować z wanny. Chcą wannę to chcą wannę. Dla różowych opcja wygodnego ogolenia nóg/umycia włosów nad wanną potrafi być nadrzędna. A może mają małego bajtla i tak im wygodniej kąpać. Poza tym niektórzy biorą kąpiel częściej niż wy, bo lubią, i u nich wanna ma sens, także nie musicie ich próbować uszczęśliwić na siłę.

Opie. z moich przeżyć i uwag praktycznych, bo niejedną
  • Odpowiedz
- wanna do wywalenia ale różowej nie przegadasz pewnie
- jak wymiary puszczają to bym dał wannę na ścianę po lewej, ręcznikowiec na środku ściany naprzeciw drzwi
- pod blatem umywalki pralka do zabudowy
- ktoś tam sensownie pisał że osobne WC w mieszkaniu jest bez sensu i lepiej tam zrobić pralke i suszarkę
  • Odpowiedz