Wpis z mikrobloga

@Smarek37: HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
  • Odpowiedz
@MrTofu: Ktoś tu pisał, że wanna z drzwiami szklanymi to głupota, a ja polecam. U siebie zrobiłem kilka lat temu i jestem zajebiście zadowolony. Ja nie wiem, jak inni prysznic biorą ale u mnie nic nie zachlapane po prysznicu, a mam taki natryskowy, że z różnych stron leje wodę i nie ma żadnych problemów
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: to miałeś #!$%@? szybę skoro chlapało. Miałem i korzystałem z samej wanny często bo całkiem inny poziom relaksu. Jak jest możliwość to to rozwiązanie jest dużo lepsze niż sam prysznic.
  • Odpowiedz
@conTEq: Żyję bez wanny już bardzo długo i niczego mi nie brakuje. Wkurzam się za to za każdym razem jak mam umyć się w takim Frankensteinie u kogoś. Nawet najdłuższa szyba 1,2 m nie zatrzymuje całości wody, a rozwiązanie składane z dwóch paneli to de facto prysznic z wysokim brodzikiem, więc po co się w to bawić skoro można mieć normalny i przestronny walk-in, który można zamykać? Jak kogoś najdzie ochota
  • Odpowiedz
@MrTofu: kran posrodku wanny to najwieksze #!$%@? jakie mozna zrobic. Zawsze bedziesz o to zaczepiac niezaleznie od wielkosci wanny. Sam tak u siebie zrobilem i zaluje niemilosiernie
  • Odpowiedz
@Smarek37: W gorące, z 15 plusami. Idź do garażu, tam przy samochodzie będziesz miał koło. Weź je i #!$%@? się nim w czoło. Średnia długość wanny to ~160cm a szklane parawany wannowe mają od 1m i więcej. Jak Ci 60cm nie starczy żeby wejść do wanny to zamiast na wykopie siedzieć, na spacer się przejdź. Dupie będzie lżej. I przestań mnie dzbanie wołać.
@Kolarzino: W takiej wannie zawsze łatwiej felge
  • Odpowiedz