Wpis z mikrobloga

@IceGoral: w końcu jakieś kreatywne rozpoczęcie, szkoda tylko że już w drugiej wiadomości pokazujesz, że ci zależy i dajesz jej możliwość wyboru i proponujesz kino (kino to najgorsza opcja na randkę) Pokaż lasce, że musi się postarać, a nie ma wszystko podane na tacy... możesz chociaż odpowiadać jej "syntax error" dopóki nie odpisze poprawnie, niech poczuje że nie kupiła cię samym wyglądem.
@BDLK_IMPRTR: pierwsze co wpadło do głowy, spontan. Liczyło się bardziej właśnie kreatywne podejście, przecież nie będę teraz prowadził z nią konwersacji w taki sposób cały czas. Chciałem ją zainteresować jej zainteresowaniem. Gorzej jak już tej części nie zrozumie XD
@zakowskijan72: nie uważam się za programistę nawet. Jak już nim kiedyś zostanę to się odezwę i powiem Ci czy mam rigcz czy nie XD
@IceGoral: Nie no spoko, tylko na przyszłość pamiętaj, że szczególnie na tinderze nie powinieneś pokazywać lasce, że Ci zależy. Ba! Nie powinno Ci zależeć, na razie poznałeś tylko jej twarz, a to bardzo mało jeśli jesteś kreatywny a laska zachowuje się jak drewno, to powinieneś jej pokazać że Cię traci, ja bym poczekał na drugą wiadomość i jeśli było by to coś w rodzaju "hahaha", "ok, co tam" czy coś w