Wpis z mikrobloga

@SadoMaso Wykopowa kultura to w większości rzeczy i pojęcia z czanów i forów pokroju f23, o czym większość użytkowników zapomniała lub nawet nie ma pojęcia. Już nie mówiąc o tym, ilu anonów ma tutaj konta, siłą rzeczy musieli choć częściowo wprowadzić swoją nomenklaturę
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: Answer może być zmienną globalną to po pierwsze. Nawiasowanie ma bardzo dobre przez co kod jest czytelny. Ile to już razy #!$%@?łem kogoś w pracy za złe nawiasowanie to pewnie bym nie zliczył xd. Albo jak koleś robi jakieś 3 warunki if i nawet nie chce dać nawiasu bo to tylko jedna linijka w elsie na przykład jest. Ja później siadam żeby poprawić błędy i ni ch*ja nie mogę znaleźć
  • Odpowiedz
Dobra to tak:
- zadeklarowano int jako zwracany typ, nie zwrócono nic,
- 'granica' jest niezadeklarowana,
- 'i' jest niezadeklarowane,
- ',' zamiast ';' w pętli,
- 'answer' jest niezadeklarowane,
- 'yes' jest niezadeklarowane,
Nie poruchasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Żaden szanujący się programista nie daje #!$%@? o to, jak ktoś stawia nawiasy.

To temat podobny do wyboru środowiska, script kiddies zawsze kłócą się o takie pierdoły.

@Namenick: Lol, od razu widać, że nigdy nie pracowałeś w zespole. O ile wybór środowiska jest sprawą indywidualną, bo nikt nikomu do kompa nie zagląda, czy kto robi w eclipse, vi czy emacsie, o tyle sposób formatowania kodu jest jedną z pierwszych rzeczy którą
  • Odpowiedz