Wpis z mikrobloga

@savanna: gratuluje Wam serdecznie!
Po pierwsze trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze z rozwojem malenstwa.
Po drugie - żeby Ci ciaza dala jak majmniej w kość. Gdybyś miala silne mdlosci - rzygaj :p najbardziej pomaga :p tylko miej pod ręką dużo wody, pomaga przy mocnych torsjach. A. I nie jedz kwasnych rzeczy, bo się nimi okropnie wymiotuje ¯\_(ツ)_/¯

Zdrowia duzo!

@sillygiraffe: @dlaczegoniemamtakiejsily: trzymam za Was kciuki!
@dlaczegoniemamtakiejsily: Trzymam mocno obydwa kciuki, żeby wszystko było ok. Róbcie test, potem najlepiej od razu ginekolog i śledzcie wszystko na bieżąco. Niestety są pary, którym ciąża nie przychodzi tak łatwo. W razie czego nie traćcie nadziei, tylko poddajcie się badaniom i będziecie wiedzieć, co robić dalej. Mam w otoczeniu dziewczynę, której dopiero po czterdziestce się udało. Ale udało.

@agaja: Dziękuję ci. Niestety każda cudzą ciążę przechodzę teraz bardzo emocjonalnie.
@laczka: 24, jeśli będzie ok, to urodzę akurat w miesiącu 25 urodzin :)

@dlaczegoniemamtakiejsily: właściwie półtora roku ogółem, po kilku miesiącach od rozpoczęcia starań spóźniony okres, test niby na -, ale nie wiem do końca, objawy jakieś takie możliwe i nagle krwotok silny ból i przez rok totalnie rozregulowany cykl. Nikt mi nie jest w stanie powiedzieć czy to było poronienie. Wyniki TSH w normie. Było to równo rok temu
@savanna: gratulacje. Pamiętaj by od malego tlumaczyc dziecku a nie szantazowac ani straszyć! A jak sie bedzie chcial myc to powiedz ze po umyciu zrobicie wir. Dzieci lubia wiry w wannie. A zabki trzeba umyc by nie bylo robaków w buzi. Mozesz zrobic z folii zeby i pisakiem namalowac robaki i zetrzec szczoteczka z malym. Bo robaki zjedza zęby i beda brzydkie. Ja każe synowi powtarzac litery jak mu myje zęby.
mleko3-2procent - @savanna: gratulacje. Pamiętaj by od malego tlumaczyc dziecku a nie...

źródło: comment_1JQHbnXL1EyPvdds0TZU7HJzZjMf26Fq.jpg

Pobierz