Wpis z mikrobloga

@kshl: Raczej trudniej schudnąć będąc gwiazdą: non stop imprezy, premiery, spotkania o różnych porach w sprawie nowych projektów, wywiady, gale do tego zdjęcia w lokacjach nie rzadko na całym świecie o najróżniejszych porach dnia i nocy, grafik totalnie rozpierdzielony. Natomiast przeciętny człowiek ma normalną pracę z grafikiem ustalanym z wyprzedzeniem na tydzień lub więcej, niektórzy mają regularną pracę 9-17. Bardzo łatwo ustalić sobie wokół tego regularne posiłki i treningi. No tak,
Najtrudniejsze to jest utrzymac odpowiednia wage( w organizmie wciaz sa nadprodukowane komorki tluszczowe, ktore ciagle sa "glodne) i one tak latwon nie umieraja i tak samo nie jest lekko zmienic wielkosc tych komorek...

Skomplikowana sprawa generalnie.


@Galactus: Ludzie kochani skad Wy takie brednie czerpiecie.
1 - oblicz podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne (jest mnostwo darmowych kalkulatorow)
2 - oblicz ile kcal jesz z posilkow i ile z tego to bialka, weglowadan, tluszcze
3
@eliblue chodzi o to bieganie czy ogolnie o utrzymanie wagi? Z bieganiem to nie ja,ja tylko mowie o utrudnosci w utrzymaniu dobrej wagi.
Ale wiesz,ze jak ktos mial ostra nadwage to potem ma nagle przeplywy glodu i zajada to wszystko slodkim/tlustym?
Rygorystyczna dieta brzmi super,jednak najwiekszym problemem jestesmy my sami dla siebie.
@eliblue: yup dokładnie o tym mówie, potwierdza to moje doświadczenie, dietetycy z którymi współpracowałem i współpracuje i każdy sensowny kulturysta. Całe te "robienie masy" to nic innego jak wejście na nadwyżkę kaloryczną a "robienie rzeźby" to deficyt kaloryczny plus ćwiczenia. Sztuką jest zbalansować wszystkie mikro i makro elementy w diecie tak żeby nie nabawić sie jakiś chorób lub niedoborów ale samo chudnięcie to prosta sprawa, jedz mniej kalorii niż potrzebujesz i
GreenFlem - @eliblue: yup dokładnie o tym mówie, potwierdza to moje doświadczenie, di...

źródło: comment_e8lXx9YjkSMgXwuSv48NOmcjvDiSN3K6.jpg

Pobierz
co to za problem schudnąć będąc gwiazda Hollywood. Sztab trenerów, dietetyków, gotują ci żarcie i podają, phi


@kshl: nie mam pojęcia kto to plusuje, poważnie. Owszem, może i łatwiej, bo nie musi się o nic martwić w tym sensie, że posiłki z odpowiednią podziałką BTW ma podpychane pod nos i z góry ułożony plan treningowy, ale schudnąć może każdy i to nie jest żaden wysiłek. Nawet ćwiczyć nie musi. Wystarczy, że