Wpis z mikrobloga

Zbiórka pytań - dieta, suplementacja, trening, lifestyle do materiału na YT - zapraszam do zadawania ich w komentarzach

Cześć, jeśli masz pytanie jakieś dotyczące powyższych zagadnień zapraszam! Zgodnie z obietnicą wracam na YT i chcę zacząć od dwóch luźniejszych materiałów - jeden właśnie Q&A, a drugi po prostu chcę powiedzieć coś o sobie, aby móc odsyłać do tego filmu, gdy ktoś ma taką ciekawość. Trzeba się znowu oswoić z kamerą. Po tych materiałach już 100 % merytoryki ʕʔ

(aby dostać powiadomienie o filmie to chyba najlepiej dać obserwowanie na profilu lub tagu #fullborsukworkout

randomowa stop klatka z MC dla atencji ʕʔ

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #zdrowie #fullborsukworkout
Kasahara - Zbiórka pytań - dieta, suplementacja, trening, lifestyle do materiału na Y...

źródło: comment_VXcOKUmEZEkM3unxNgybKTwAgcmK1wgB.jpg

Pobierz
  • 71
@Kenteris: jestem dietetykiem, który lubi potrenować amatorsko. Czy się kreuję na guru? Nigdy w życiu. Nie odpowiadam za to, jak inni mnie postrzegają na wykopie czy gdzie indziej :). Udzielam się tu ponad dwa lata i po prostu taką mam łatkę - ale nie będę za to przepraszał ʕʔ. Ja po prostu lubię gadać na tematy diety, treningu, innych i pomagać - to moje hobby.
@Kenteris: Czy ja wiem, czy aż tak tragiczny ciężar? Dla mnie dramatu nie ma na moja wagę/staż, choć na pewno tony progresu przede mną. I tak jak wspomniałem - jestem dietetykiem, a trenuję, bo lubię - nie jestem trenerem personalnym, nie zamierzam nikogo uczyć techniki ćwiczeń - ale jako hobbysta mogę powiedzieć swój subiektywny punkt widzenia na ten temat.
@Kasahara: Jeśli chodzi o dietetykę to mam pytanie:
Czy warto schodzić do pułapu BMR+100kcal na 2-3 tygodnie. Później tydzień w okolicy zera kalorycznego żeby odpocząć / się najeść i od nowa?
Psychicznie wytrzymuje, czuje się dobrze (ostatnio zaobserwowałem kłopoty z regeneracją po 4tyg. i przerwałem), teoretycznie w ciągu tygodnia mam ok. 5000kcal deficytu, białko ok. 2g/mc żeby ochronić mięśnie. Pytanie czy ma to sens?