Wpis z mikrobloga

@L3stko: Juz spieszę w wyjaśnieniami, rząd ma problem z naziolami od bardzo dawna, nie ma pomyslu co z nimi zrobic wiec do tej pory zamiatono sprawe pod dywan ale sprawa jest juz tak powazna ze nawet migranci bez jezyka wiedza ze niemcy wschodnie = nazisci.
debile zwasze znajda sie pomiedzy, media sobie takie smaczki wylapuja i przedstawiaja ich jako reprezentantow ludzi protestujacych i wzytskich uczestnikow laduje sie do tej samej szufladki.


@Cogdziejak: Ale wiesz ze ten mechanizm "cherrypicking" stosują obie strony? Prawactwo do nagonki na migrantów a lewactwo do nagonki na prawactwo i koło się zamyka.

zwykly obywatel nie szuka konfliktow i chce sobie zyc spokojnie dlatego nie wychyla sie za bardzo i nie wyglasza swojej
@bobyxyz: ale co ty mi tlumaczysz i co za argumenty znowu? @L3stko: zadal pytanie to mu odpowiedzialem jak to spostrzegam i co obserwuje wsrod ludzi mnie otaczajacych. nazywaj se to jak chcesz. z naplywlem mlodych chlopow z polnocnej afryki i krajow arabskich pojawily sie problemy ktore sa lekcewazone i zlewane.
z naplywlem mlodych chlopow z polnocnej afryki i krajow arabskich pojawily sie problemy ktore sa lekcewazone i zlewane.


@Cogdziejak: Małe problemy które spowodowały duże problemy w postaci fali nacjonalizmu w całej europie. Masz racje, są one zlewane i ignorowane już zbyt długo i wkońcu przydałoby się żeby ktoś z tym cos zrobił.
idz trollowac gdies indziej

@Cogdziejak: Brak argumentów to musisz sobie radzić inaczej więc stosujesz kolejny prawacki zabieg czyli dychotomie. Ktoś kto się z tobą nie zgadza musi być trollem bo jak można się nie zgadzać z opinią z którą zgadza się przecież "Każdy"
czy piszac aby nie karmic trolla karmie trolla?


@Cogdziejak: Dalej brniemy widze. Dla mnie to nie karmienie tylko rozbijanie punkt po punkcie twoich niemerytorycznych "argumentów", nie ty jesteś dla mnie odbiorcą bo fanatyczni rzadko się normalizują.
@bobyxyz: alez kiedy ja stwierdzilem ze chce dyskutowac czy cokolwiek argumentuje? odpowiedzialem na zapytanie mirka ot tyle. nie nadinterpretuj i nie doszukuje sie tu niczego. i nie wkladaj mi niczego w usta czego nie mowilem.