Wpis z mikrobloga

@sw-walenty: Na moje zrobili z bezdomnym jakiś skok na złom.Nie widzę innej opcji zachęcającej meneli do nurkowania w zalanej piwnicy gdzie wcześniej pewnie sami szczali.Co do tej Marty, to nie wiem czy istnieje, ale jeśli tak to ona na pewno wie że ten post to o niej :) Bardziej interesuje mnie, czemu któryś raz z rzędu Beztoaletano obiecuje lajta, który trwa kilka min, a potem przeprasza że nie da rady lajta
Z tym "bytem" to nie ma pewniaka. Z tego co się orientuje to radziła mu ws. nowego modemu itp.
Do niego wystarczy napisać na FB a pojmie cię za swojego przyjaciela.
Prosty czlowiek szukający atencji.
A może faktycznie chleje za sponsoring od tej #!$%@?? Nie odpaliło mu tipanddonation i wyłączył.


@sw-walenty: Wysyłali mu monitory, gdy byl jeszcze "niezależnym biznesmenem" tym bardziej teraz trafić się może jakis łoś, ekscytujący się kontaktem z celebrytą. Stawiam na jakiegoś emigracyjnego Januszka.
Emigranci to królowie patostreamów, sexkamerek, patronite
@Rychu_Bychu:
Racja 100%. Nasi norwesko-UK-irlandzcy magazynowo-budowlano-zmywakowo-domostarcowi krolowie zycia dowartosciowuja sie, po tyraniu w upodlajacej pracy, za pieniadze za ktore lokalni ludzie nie wstaja nawet z wyra, probujac zaimponowac trzem menelom z Bialegostoku, poprzez wysylanie im kasy, zarobionej na nadgodzinach otrzymanych laskawie od szefa, w zamian za donoszenie na innych Polakow.
@TimmiTimmi: pisalem kiedys, ze tajemniczy sponsor Meksyka to Dariusz. Zmienilem zdanie. Dariusz jest bardzo nienormalny, ale wysylanie setek zlotych Szczochowi