Wpis z mikrobloga

A generalnie to każdą ścieżkę rejestrujesz monofonicznie, panoramowanie następuje później


@Roszp: No tak technicznie to rejestruje chyba zmiany napięcia a nie dźwięk.Tylko co z tego że to technicznie są dwie ścieżki, skoro w domenie cyfrowej to i tak jeden plik? Idąc dalej, czepiłeś się gościa bo nie umie powiedzieć o co chodzi i wytykasz mu jakieś mityczne audiofilskie #!$%@?? Masz chociaż odrobinę RiGCzu?
  • Odpowiedz
@Kapitan_wodka założę się, że na sprzęcie, na którym słuchasz radia nie usłyszysz różnicy między mp3 320 a WAV

¯(ツ)

@Roszp: nie słucham radia, lecę na spotify w samochodzie. Aczkolwiek wpis całkiem zabawny jak testy kabli po pare tysiaków za sztukę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Kapitan_wodka jestem w tych grupach właśnie po taki content. Jak na razie najlepsza była dyskusja na kilkaset postów o audiofilskich kablach USB, większość panów w to wierzyła. Na równi w poziomie dzbanowatości stawiam test brzmieniowy komody (w zasadzie kilku modeli) pod wzmacniacz mocy XD
  • Odpowiedz
@Roszp: ja tak miałem słuchając przez internet, stream pewnie mp3 128kbps a jak puścili Niemena to jakość aż porażała w porównaniu do reszty, no ale ja słuchałem na dobrych słuchawach.
Zresztą odpalcie sobie nową wersję "dzieci radośnie wybiegły ze szkoły" i to jest dopiero masakra co z tą piosenką zrobili
  • Odpowiedz