Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że mogę zaprezentować wam kolejne odkrycie :)

Pierwsze znajduje się tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/34930609/cdr-to-nie-koniec-swiata-dla-odmiany-po-czerwonym-/
(Startowaliśmy od 105 pln, w momencie publikacji mojego wpisu, do teraz twardo trzyma okolice ~160 pln za akcję.

ONE MORE LEVEL z grą God's Trigger.
Ale najpierw o samej grze, bo zapowiada się naprawdę mega dobrze! Shooter + Tarantion + Bonie i Clyde + Natural Born Killers + Preacher. Podobno one shoot + one kill także dla gracza, więcej nie będzie prosto. Bardziej czuję ten klimat niż Green Hell od Creepy Jar. Gra została nagrodzona na gamescom 2017 jako: Najlepsza łamigłówka/gra skillowa:
God's Trigger, Techland. Tak więc nie będzie to też bezsensowna #!$%@?. Aha - za wydanie gry wziął się Techland... Także tego... W sumie czekam na grę bardziej niż na peak giełdowy :P Można grać w coopie, różowa będzie zadowolona
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do giełdy: premiera w grudniu, więc jeszcze można kupić akcje w dobrej cenie.
Dla znudzonych cdr, 11bit, czy dysponujących mniejszym budżetem - polecam. Myślę, że peak podobny jak w przypadku Creepy Jar (niższy, ale i tak dobry).

#gpw #newconnect #cdprojektred #11bitstudios #gielda
Ww526 - Mam nadzieję, że mogę zaprezentować wam kolejne odkrycie :) 

Pierwsze znaj...

źródło: comment_rSt731YjI06KYNpeAMQifYt6on2mQ0iE.jpg

Pobierz
  • 4
@fireman2: Rodzina prowadząca firmę to plus według mnie. Sam prowadzę firmę ze swoimi rodzicami, bratem i kilkoma kumplami moimi i brata. I wykręcamy 1,6mln przychodu brutto rocznie. Wcześniej w zarządzie był ojciec i wspólnicy. I ciągle jakieś wałki polegające na przywłaszczeniu gotówki, nieprzyjemna atmosfera i kiepskie dochody (0,8mln rocznie)

Jeśli chodzi o One More to z ciekawych rzeczy, poza gods trigger, w 2019 planują zapowiedzieć grę na Unreal Engine, której wydawcą