Wpis z mikrobloga

Ludzie to #!$%@? jednak ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wczoraj stałem pod dw. Wschodnim w stolicy. Facet przedemna cofajac uderzył w moje auto - zagięta rejestracja i zderzak. Fscet chciał #!$%@?, jak go zatrzymałem gdzieś na Pradze północ to twierdził że nie on, bujaj sie dzieciak itp itd. Wsiadł do swojego gruza i uciekał dalej. #!$%@? na max zadzwoniłem na 112 opisałem sprawę, facet zwiał do Ząbek na osiedle zamknięte, stwierdził żebym sobie dzwonił na policję i poszedł do mieszkania. No #!$%@? a chciałem się dogadać, teraz kombinuje jak gościa udupic. Wiem gdzie jest zameldowany, pamiętam blachy, pamiętam adres gdzie zostawił auto. Moje pytanie co robić w związku z tym żeby gościa udupic bo czuje ze panowie policyjni tu nie zrobią wiele #motoryzacja #zalesie ##!$%@?
  • 7
@lsrrdc: Uderzył gdzieś na monitoringu? Sprawdź czy były tam kamery, ew. po drodze jego ucieczki. Zdobądź nagrania i wtedy policja na pewno coś zdziała.
Powodzenia
@pan-violaceus: jego najpewniej matka jechała z nim. Gdyby nie to ze miał świadka doszłoby do rekoczynow. BTW co poza wylaniem jajek na podszybie i #!$%@? wydechu pianka montażowa proponujecie?