Wpis z mikrobloga

Dopieor dzisiaj obejrzałem ostatnia konferencje #fakemma Moje wrażenia:
#!$%@? o tym jak bedą scigac restreamy utwierdza mnie tylko w przekonaniu ze #!$%@? zrobili z ostatnimi restreamami wiedza ze #!$%@? moga na kolejnej gali dlatego szczekaja o tym tak glosno zeby ewentualnie czesc osob ktore to moglyby zrobic wystraszyc
AdBuster - chciwy hipokryta udajacy intelektualiste. Jeszcze niedawno skarzyl sie na facebooku ze patologia jest promowana na yt a teraz sam ja wspolpromuje poprzez udzial w gali. Przypieprzal sie do tucznika fas attack a teraz siedzi z nim przy jednym stole
Bombel - dalej widac ze chlopaczek ma kompleksy. Niedociagniecia techniczne tłumaczone tym ze to nie ich obiekt jest co najmniej smieszne. Zakladam ze podobnie z punktu technicznego [przygotowany bedzie stream z walki.

Przy okazji gratuluje taboretom z iq <50, którzy wykupili ppv na ostatnia gale i planuja wykupic na kolejna. Wspieranie patologii i napychanie kabzy hipokrytom, oszustom i patolom - znam lepsze sposoby an wydanie tych 17 zlotych tym bardizej ze gale i tak obejrzycie na jakims restreamie za darmo. Wasz hajs wasza sprawa to tylko moja uwaga.

No i oczywiscie tuczus jak zawsze sie osmieszyl #!$%@? nieskladnie i nie na temat swoje glupoty. Łeb ma juz tak zlasowany ze wydaje mu sie ze cokolwiek nie powie to kazdy jak jego klakierzy na u2 beda mu bic brawa. Ten idiota mysli ze zostanie fajeterm, a jak tylko skoncza sie streamy(widac wyrazna tendencje spadkowa i jak kazda gwiazdeczka i o nim widzowe w koncu zapomna) to bombel i gola wyjebia go szybciej z famemma niz goha wyzeruje taterke.

Nie skomentuje nawet pieprzenia glupot "organizatorów" nt. wyciagania z patologii poprzez gale. Jak tylko waszym gwiazdeczkom skonczy sie popularnosc to zapomnicie o nich szybko.

#danielmagical #famemma #patologia #patostreamy #rafonix #boxdel #bystrzaktv
Pobierz Wladca_czipsow - Dopieor dzisiaj obejrzałem ostatnia konferencje #fakemma Moje wrażen...
źródło: comment_ccdThxEvtHaSmeVW3H8Bekr0XswHrlYV.jpg
  • 24
@Wladca_czipsow: #!$%@? ci do tego kto sobie kupił ppv, ja kupiłam i miałam stream w dobrej jakości, z paroma kamerami do przełączania i nie musiałam się martwić czy zaraz mi restreama nie #!$%@?. A jak 15 zł to dla ciebie taki majątek że wolisz okradać ludzi którzy nad tym pracowali (już #!$%@? w bombla, ale przy tej gali pracowało dużo "normalnych" ludzi) to albo jesteś 13 latkiem który ma mokro na
@Wladca_czipsow: sam ich wspierasz oglądając filmiki z konferencji itp. jakby nie mieli wyświetleń i jakbyś nie promował tego dodatkowo jak większość ludzi którzy uważają to za patologię tak #!$%@? wpisami. Sam o patostrimerach #!$%@? wiedziałem, nie interesowałem się, do czasu aż mi kumpel gada "#!$%@? ale patola, kto to w ogóle ogląda" po czym opowiada o wszystkim co się tam dzieję. Jest taki mem "stop making stupid people famous" niestety w
@Wladca_czipsow: a ty umiesz czytać? Przy takich imprezach jakby #!$%@? nie były pracuje dużo normalnych osób, kamerzyści, operatorzy, dźwiękowcy itd itd. A ty masz mentalność typowego Janusza "Halina kurła po co mamy iść do kina i płacić tym ZLODZIEJOM jak za miesiąc będzie na torrentach hahaha jaki jestem cwany". Tfu ci na ryj złodzieju, to że okradasz kogoś kto ma dużo za uszami, nie sprawia że jesteś w jakikolwiek sposób lepszy