Wpis z mikrobloga

  • 51
Kobiety głosujące na lewicę nawet nie udają, że idą na wybory wiedząc co robią, nie udają, że głosują rozumem.

One otwarcie mówią, że nie mają pojęcia o polityce i głosują bezmyślnie... a... przepraszam, chciałem powiedzieć "kobieca intuicja"

ziuaxa - Kobiety głosujące na lewicę nawet nie udają, że idą na wybory wiedząc co rob...

źródło: temp_file4901893861826177426

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 32
@l--RAD--l: Tutaj jednak, przede wszytskim, to władze Lewicy #!$%@?ły sprawę, że kogoś takiego wpuściły na listę. Julka ma prawo zakładać, że:
1. ktoś weryfikuje, czy kandydaci zgadzają się z programem partii/komitetu wyborczego,
2. kandydaci zgłaszają się na listy komitetów, których postulaty popierają.
  • Odpowiedz
A teraz okazuje się, że Julki nie sprawdziły, nie spytały, bo Pan Chad Litewka jest przeciwnikiem aborcji


@l--RAD--l: Mnie bardziej zaskakuje że sama Lewica nie prześwietliła poglądów Litewki przed wciągnięciem go na swoją listę.
  • Odpowiedz
  • 5
@l--RAD--l od Czarzastego to elektorat lewicy wy wolał wybrać kogokolwiek, nikt go nie chce od dawna a prawdziwym liderem całej lewicy za którym idą wyborcy jest Zandberg.

No ale zamiast się dowiedzieć o co chodzi to lepiej dawać jakieś prawczkowe teorie spiskowe.
  • Odpowiedz
  • 50
@HrabiaTruposz

Mnie bardziej zaskakuje że sama Lewica nie prześwietliła poglądów Litewki przed wciągnięciem go na swoją listę.


Nie mieli czasu, robili memy o ludziach na listach konfederacji XD
Lewica wiedziała wszsytko o ludziach kandydujacych z konfy ale nie widzieli kto startuje u nich xdd
  • Odpowiedz
  • 1
@bn1776 jakiś facet nie jest za bardzo lewicowy jak na Lewice, to powód porównać jego i jego partie z faszystami Konfiarzami pokemonami

X ku.. D
  • Odpowiedz