Wpis z mikrobloga

Ponad 24 godziny już nie palę analogowych papierosów.
Cały czas korzystam z #epapieros
Z liquidem 18mg
Efekty są takie że od wczoraj już zaczął poprawiać mi się węch.
Nie czuję za bardzo tego głodu nikotynowego.
Palce u lewej ręki mam czyste a nie żółte jak przy paleniu zwykłych fajek.
Nie śmierdzi ode mnie petami.
Przestałem kaszleć prawie całkowicie. Wcześniej paląc paczkę fajek dziennie zaczynało mnie dusić coraz częściej nawet jak nie palilem.
Widzę same plusy rzucenia analogów.
Obejrzałem kilka filmów na yt pokazujących jak zwykłe fajki traktują watę podczas palenia.
No i teraz nie chcę mieć nic wspólnego ze zwykłymi fajkami. Oraz więcej ich do ust nie wezmę.
Flegma schodzi mi z płuc i prawie normalnie już oddycham.
Zamówiłem 10 liquidów 18mg.
I to będę vapować.
Chociaż nie będę się dusić.
Precz ze zwykłymi fajkami.
Jaka to trucizna jest.
Żałuję że w ogóle nauczyłem się kiedyś palić jako gówniak.
#palenie #fajki #epapieros #oswiadczenie
  • 7
@Smjiq6968: dzisiaj kolejny dzień wytrawałem. Chociaż ludzie mnie #!$%@?. Palili jeden za drugim w pomieszczeniu w którym przebywałem. Oraz #!$%@? bez sensu i poparcia swoich też. Że epapierosy są niby bardziej szkodliwe niż zwykle papierosy.
Coś pieprzyli że ten środek na g co jest w Liquidach jest bardziej trujący i w płucach się odkłada na stałe.
Żadne tłumaczenia racjonalne nie docierały. W końcu się podałem i skończyłem z tymi ludźmi rozmawiac.
@Kurajmosin: glikol, etylenowy jest trujacy, ale w liquidach jest propylenowy, w ktorym mozesz sie kapac jak tylko bedziesz mial taka chec. Cos na tej zasadzie co metanol i etanol. brak kaszlu to glownie zasluga braku substancji smolistych w oparach z efajek. woda w plucach to teoria z kategorii plaskiej ziemii i szczepionek. wg badan zleconych przez ministerstwo zdrowia w uk efajki sa o ~95% mniej szkodliwe niz zwykle i tez duzo