Wpis z mikrobloga

Na Słowacji nawet nie ukrywają, że będzie to proces pokazowy, a kary surowe - i bardzo dobrze. Gdy ci kolesie będą siedzieć, to nie będą rozbijać się na naszych drogach, ergo, będzie choć ciut bezpieczniej. Pomyślcie, że na miejscu faceta w skodzie mógł być każdy z nas i niestety bardzo często tak jest. Sam miałem już kilka przymusowych hamowań do zera, bo jakiegoś #!$%@? z z naprzeciwka dupa swędziała i musiał wyprzedzić. Na naszych drogach nie można sobie pozwolić na chwilę dekoncentracji. Podwójna ciągła, gęsty i wcale nie powolny ruch, spojrzałem na chwilę przez prawe okno, w tym samym czasie jakiś #!$%@? zaczął wyprzedzać na zakazie, na szczęście nie patrzyłem na ładny widoczek zbyt długo.

#oswiadczenie #jakjagardzeruchemdrogowymwpolsce #samochody #motoryzacja #prawojazdy #brd #kierowcy
Pobierz pogop - Na Słowacji nawet nie ukrywają, że będzie to proces pokazowy, a kary surowe -...
źródło: comment_n71dcPXporCp3pGzUqf8jEWIqfFj1wuK.jpg
  • 109
@pogop: codziennie robię kilkadziesiąt km między miastami i tak, nawet stacja paliw i wysepka nie chronią przed wyprzedzaniem. A policjantów brak. Są sytuacje gdzie jedzie kombajn 30km/h i się wyprzedza, rozumiem to, ale jak jest sznurek aut 80 km/h, wąska droga i koleś z tyłu musi wyprzedzić jedno auto, wciska się przed zderzak, jedzie na czołówkę drugiego sznurka aut, no to ja nie wiem o co chodzi...