Wpis z mikrobloga

Na Słowacji nawet nie ukrywają, że będzie to proces pokazowy, a kary surowe - i bardzo dobrze. Gdy ci kolesie będą siedzieć, to nie będą rozbijać się na naszych drogach, ergo, będzie choć ciut bezpieczniej. Pomyślcie, że na miejscu faceta w skodzie mógł być każdy z nas i niestety bardzo często tak jest. Sam miałem już kilka przymusowych hamowań do zera, bo jakiegoś #!$%@? z z naprzeciwka dupa swędziała i musiał wyprzedzić. Na naszych drogach nie można sobie pozwolić na chwilę dekoncentracji. Podwójna ciągła, gęsty i wcale nie powolny ruch, spojrzałem na chwilę przez prawe okno, w tym samym czasie jakiś #!$%@? zaczął wyprzedzać na zakazie, na szczęście nie patrzyłem na ładny widoczek zbyt długo.

#oswiadczenie #jakjagardzeruchemdrogowymwpolsce #samochody #motoryzacja #prawojazdy #brd #kierowcy
pogop - Na Słowacji nawet nie ukrywają, że będzie to proces pokazowy, a kary surowe -...

źródło: comment_n71dcPXporCp3pGzUqf8jEWIqfFj1wuK.jpg

Pobierz
  • 109
A może ktoś mi powie za co chcą wsadzić do więzienia kierowce mercedesa? (Bo źródła podają informacje jakoby cała trójka miała odpowiadać za to) Za wyprzedzanie na ciągłej? Bo co ponad to zrobił tamten pan ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Nikt z was nigdy nie przejechał po ciągłej linii? Jak sobie wyobrażacie mieć za to sprawę w sądzie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mniej
@khurghan: z tego co wiem to ten który uderzył skode to nie taki gówniarz bo już po 40stce ale już mniejsza o to, dla jasności: nie to że bronie kogokolwiek ale w dalszym ciągu uważam że kierowca mercedesa ani trochę nie brał udziału w tym wypadku i nie powinien być pociągany do odpowiedzialności za to zdarzenie, mandat za brawurową jazdę jak najbardziej, ale oni chcą mu przywalić za dużo moim zdaniem...
Nie rozumiem po co w ogóle coś takiego jak Porsche cayenne powstało. Wielka locha która udaje szybkie auto. Rozpędza to się może nawet sprawnie ale hamuje toto jak dostawczak. Ferrari to chociaż w całości sportowy samochód a nie takie homo niewiadomo. Ani to ładne ani funkcjonalne.
@pogop: mnie bardziej cieszy ten regres, który #!$%@? Mercedes temu gnojowi, bo auto było pożyczone. W umowach takich wypożyczenia wyraźnie jest zawsze zapis, że zabrania się wyścigów samochodowych, a daję głowę, że policja to tak zakwalifikowała, ergo, ubezpieczyciel może nie wypłacić Mercedesowi odszkodowania, a ten będzie chciał dojechać sprawcę.