Wpis z mikrobloga

@adam2a: Nawet nie do homoseksualistow a do Homolstwa. (tak nazwałem cały ten ruch zboczenia) Nie zgadzam się na promocję tego typu dewiacji. Według mnie czym więcej się o tym mówi, tym więcej homoseksualistów się pojawia. I według mnie nikt nie jest hmoseksualistą od urodzenia, ale bez sensu gadać o tym, było wałkowane 100 razy.
@saakaszi: Może tak być, to nie jest naturalna rzecz dla mózgu. Jesli obecnie nie wiesz o tym, że aborygeni kopulują z kangurami to samo Ci to na myśl nie przyjdzie, a jak juz sie o tym dowiesz no to może coś Ci sie w tym spodoba. GWARANTUJE, ze gdyby codziennie w tv mówili o kopulacji z kangurem to znalazłaby się duża grupa ludzi, którzy zaczęliby to robić. Uważam także, że DUZY
@cqwtg1355: Bo naturalną orientacją, jest orientacja heteroseksualna. Jeśli ktoś myśli, że jest inaczej no to coś musi byc z nim nie tak. Jeśli homolstwo byłoby czyms normalnym to bysmy mogli zapładniać się na wszystkie warianty. meżczyzna-mężczyzna czy kobieta-kobieta. Seks naturalnie miał służyc wyłącznie do rozmnażania się.