Wpis z mikrobloga

Homoseksualizm jest jak najbardziej naturalny. Występuje u wielu gatunków zwierząt.


@cqwtg1355: Występowanie czegokolwiek w naturze nie nadaje temu z automatu statusu "normalności". A to miał pewnie na myśli. Naturalnie też występuje u ludzi zespół Downa i inne pomyłki matki natury ¯\_(ツ)_/¯
@Niestabilny Jesteś głupi, czy tylko udajesz?

Jak możesz porównać dodatkowy chromosom, który powoduje niedorozwój do orientacji homoseksualnej?

Czy istnienie homoseksualizmu wpływa jakkolwiek na twoje życie? Masz odgórny nakaz kopulowania z osobą tej samej płci? Masz nad głową homokomando, które wmawia ci, że pociąg do kobiety jest nienaturalny?

Czy wy nie jesteście w stanie pojąć, że homoseksualiści, to są tacy sami ludzie jak my? Ich orientacja nie robi Wam krzywdy i jakkolwiek byście
Jak możesz porównać dodatkowy chromosom, który powoduje niedorozwój do orientacji homoseksualnej?


@Maliszak: oj kolego czas nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Niczego nie porównałem tylko podałem inny przykład zjawiska które występuje naturalnie a za normalność uważany nie jest.

Reszty nie skomentuje, bo i po co skoro napisałeś elaborat na podstawie błędnej interpretacji tego co napisałem zaczynając go od ataku na mnie.
Homoseksualizm jest jak najbardziej naturalny. Występuje u wielu gatunków zwierząt.


@Niestabilny: co mlodsze wykopki sa juz przezarte propaganda, im ciezko poczytac pewne rzeczy.
Homoseksualizmu nie ma wsrod zwierzat. Nie ma tam zadnej "orientacji" seksualnej. Jest jedynie tylko i wylacznie poped. I tyle.