Wpis z mikrobloga

Bylem sobie w telewizji śniadaniowej ale pani nie dawała mi wejść w słowo.
Dodatkowo też jestem introwertykiem,który nie ma we krwi takiej walki o atencję.I tak troche wiekszosc rozmowy przesiedziałem. Czy też tak macie,że nie potraficie dominować w rozmowach gdzie jest wiecej osob? Wsrod znajomych czy w pracy? Taki troche #przegryw no ale fajnie doswiadczenie byc w tivi. Pół wsi machało mi do ekranu w domach.

#introwertycy #psychologia
Pobierz r.....a - Bylem sobie w telewizji śniadaniowej ale pani nie dawała mi wejść w słowo. ...
źródło: comment_np0fxTdeaSlrXL44HuDSiSbcqVREDSkt.jpg
  • 185
Skutecznym jest też samemu nagle zadać tej klepaczce pytanie, ale takie w którym czujesz, że jest niekompetentna.


@oiio: Nie wiem czy na tym zdjęciu coś widać, ale to coś wygląda jak kobieta. W związku z czym gdyby została "zbita z pantałyku" to nie zamyśliłaby się, nie ucichłaby, tylko by zaczęła szczekać jeszcze głośniej i w dodatku nie na temat
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rezyserzycia: jako introwertyk też mnie wkurza jak ktoś mi przerywa i nie daje dojść do słowa. Moja taktyka jest taka, że jak zaczynam mówić i ktoś zaraz po mnie mówi, to nie przerywam i mówię trochę głośniej. Zawsze gaduła zamyka japę, bo zazwyczaj ludzie, którzy dużo gadają przekazują mało wartościowych informacji.