Wpis z mikrobloga

Bylem sobie w telewizji śniadaniowej ale pani nie dawała mi wejść w słowo.
Dodatkowo też jestem introwertykiem,który nie ma we krwi takiej walki o atencję.I tak troche wiekszosc rozmowy przesiedziałem. Czy też tak macie,że nie potraficie dominować w rozmowach gdzie jest wiecej osob? Wsrod znajomych czy w pracy? Taki troche #przegryw no ale fajnie doswiadczenie byc w tivi. Pół wsi machało mi do ekranu w domach.

#introwertycy #psychologia
Pobierz r.....a - Bylem sobie w telewizji śniadaniowej ale pani nie dawała mi wejść w słowo. ...
źródło: comment_np0fxTdeaSlrXL44HuDSiSbcqVREDSkt.jpg
  • 185
@rezyserzycia
Wow, nawet nie wiedziałem że masz tu konto.
Dzięki za twoje materiały, są super, zarówno pod kątem przekazu, jak i artystycznej wizji.
Myślę że mało kto, z nas tu obecnych, ot tak mógłby wystąpić w programie i być aktywny.
Presja kamer jest czymś ogromnym, poza tym - jesteś reżyserem a nie aktorem.
Nie przejmuj się, na pewno sporo osób, które oglądały, przede wszystkim zapamięta tego przystojnego młodzieńca, który siedział po lewej
@rezyserzycia moja praca w głównej mierze opiera się na przemawianiu przed duża grupą obcych ludzi i to nawet parę razy dziennie. Głównie kobiet co utrudnia dodatkowo sprawę. :p Na początku pracy stres, bo mimo tego że nie jestem stricte introwertyczka, a bardziej czymś pośrodku to było mi strasznie ciężko wejść w rolę mówcy specjalisty, zwłaszcza że jestem dosyć młoda. :p

W trakcie zdobywania doświadczenia sama lepiej zaczęłam czuć że wiem o czym