Wpis z mikrobloga

Wołam zainteresowanych (199) z listy Packt Pub Free
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @MiKeyCo @Just666 @Grzegiii @ManVue @konik_polanowy @Trufl4 @nim537 @noobek @kurp @worm @Migfirefox @baalder363 @Quilo @fehuziom @dannycarter @FateSick @Atress @bartptak @krzysztof4it @w_t_d @cytawek @zapomnialam_loginu @stepniaczio @Nomad40k @Gronekmaster @polecam_poczytac_heideggera @igorr1 @Czamkar @spunky @civi88 @dluto @18zpitrasio @zadnoo @Marcysiek @toxa @Arthes @
@Ingvarr100th trochę nie rozumiem tego stereotypu. Fakt, że cenami i zacofaniem zamknęli sobie ścieżkę szczególnie w Europie. Ale obecnie język poszedł mocno do przodu. Gdyby jeszcze tylko nie te ceny... W Stanach za to jest dość popularny wciąż.

Ponadto jest kilka znaczących firm u nas w kraju, które opierają się na tym języku i spore grono mniejszych. Wciąż da się znaleźć pracę.
@Dzyszla: nie twierdzę, że nie. Ale z tym zacofaniem i cenami to jest fakt, że Embarcadero strzeliło sobie w stopę. Miałem styczność z ichnim C++ Builderem XE8 i doinstalowanie jakiś dodatków to jest droga przez mękę.
I prawda, jest kilka firm co dalej tego używają u nas w PL.
Ogólnie język jest fajny i stawiałem na nim swoje pierwsze kroki jak skończyłem 10 lat więc sentyment motzno :D
@Ingvarr100th CB zawsze był trochę z tyłu. Nie wiem jak tam z językiem, ale Pascal jednak trochę skoczył do przodu (choć wciąż widzę ograniczenia) i w sumie kompilator zaczyna obsługiwać sensowne platformy. Od XE7 wreszcie skupili się też na poprawkach błędów, bo od XE to ich na potęgę w samym środowisku jak i VCL było. Ale wciąż jeszcze się znajduje.

Strasznie po prostu cierpi to na polityce handlowej. Jakby nie to, to