Wpis z mikrobloga

Mireczki,
planuje kupić konsolę i jestem totalnie, absolutnie zielony, grałem 20 lat temu na PS1, nic więcej.
Sprzęt dla dzieci - 4-6 lat, więc zależy mi na kinect, czy jak to się zwie.
PS3/PS4/XBOX360/XBOx ONE?
Czy do ps4 muszę dokupić kamerę, żeby korzystać z gier ruchowych? Do czego służą kontrolery move?
W xbox kontroler identyfikuje kończyny i emituje na ekranie nasze ruchy? W ps4 muszę mieć ręce kontroler move?
Czy rynek gier używanych jest większy dla ps4 czy xbox?
Lepiej kupić większy dysk?
Czy może ps3?
Dziękuje za ew. pomoc.
#konsole #ps4 #ps3 #xbox #xboxone
  • 17
@tyryryry: Słuchaj @budus2 i bierz Wii. Dla takich dzieciaków Wii będzie najlepsze i najtańsze. Just Dance nawet najnowsze jeszcze na to wychodzą - mój 6 brat jak się dorwie do kręgli albo Mario Karta to się nie da go oderwać. Jak sam jesteś into gry to i na zabawy dla dorosłych też się nada ;)
@tyryryry: Ja polecę jednak ps3. Mam od ok 10 lat konsolę wraz z kontrolerami ruchowymi i bawię się z żoną do dzisiaj. Pakiety Sport Champions są rewelacyjne. Precyzja kontrolerów ruchowych jest niesamowita, wirtualna paletka do ping ponga odwzorowuje najmniejszy ruch ręki, co pozwala na precyzyjne podkręcanie piłek itd. W pakietach są kręgle, bule, boks, walka na miecze, łucznictwo, golf, dyskogolf i wiele innych. Dobre, dostępne i tanie gry dla dzieci: Sport