Wpis z mikrobloga

@SzlugShaker: @bobsley33 @Architekt_Chaosu Nie wiem co wy p i e r d o l i c i e mi sie ona podoba. Jeszcze jak podniosła te swoje niebieskie oczka do góry to już w ogóle, chociaż podejrzewam, że w główce n a p i e r d o l o n e srogo, bo feministka, psycholoszka, kolorowe włosy, kolczyki, tatuaże raczej bym z nią nie wytrzymał dłużej niż rok.
  • Odpowiedz
@Architekt_Chaosu: kobiety tak potrafią. Moja była też jest zupełnie inna kobieta na zdjęciach przygotowanych przez nią, a co innego w realu xD z facetami tak nie ma, zazwyczaj wyglądają identycznie jak na zdjęciach.

Kto nigdy nie został oszukany zdjęciami z neta niech pierwszy rzuci kamieniem
  • Odpowiedz
@Architekt_Chaosu: wygląd nie jest ważny, ale #!$%@? mać - jak można tak załamywać rzeczywistość. Ja rozumiem, jak sobie ktoś robi na zdjęciu jakiś lekki retusz, ale ja #!$%@?ę, tutaj to są dwie RÓŻNE osoby i ktoś kto jest na zdjęciu numer dwa, a udaje że wygląda jak na zdjęciu numer jeden, ma moim zdaniem dużo bardziej sprany dekiel niż niejeden przegryw xDD
  • Odpowiedz
@Architekt_Chaosu: jak widać ich starania to chyba i tak było nic więcej jak rzucanie pereł przed świnie.

Płacz, że zły świat cię skrzywdził i odrzucił przez twój wygląd->obrażaj innych po wyglądzie->???
Nie jesteście warci funta kłaków, ani złamanej sekundy czasu.
Jaka by ta ich książka nie była, jak przerysowana czy tandetna, to jednak najważniejsze co robi to zwraca uwagę na sam problem i nagłaśnia temat, ale oczywiście roszczeniowym chamom i tak
  • Odpowiedz