Wpis z mikrobloga

#wy Nie spodziewałem się, że będzie tak zajebiście, dużo osób, brak dziwnych akcji XD. Na hostel wróciliśmy dopiero 2-3, najpierw kebs ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za wszystkie rozmowy o żelkach i nie tylko! Wybacz @kamil_snk że ujawnie jaki z Ciebie farciarz, ale gdy Kamil bierze udział w rozdajo to nie ma sensu plusować - gdyby na rozdajo były meble do domu to pewnie pół chaty by już miał urządzone XD pozdrowiłbym wszystkich, ale słaba pamięć do nicków a za ścianą hostelu ktoś rytmicznie posuwa skrzypiące łóżko i nie mogę się skupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj dostawa żelasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tutaj zobaczcie jaką perełkę wygrzebałem z jutuba https://youtube.com/watch?v=hSlISI9kUFs @dkm17 ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdro i do zobaczenia dzisiaj!
ecco - #wy Nie spodziewałem się, że będzie tak zajebiście, dużo osób, brak dziwnych a...

źródło: comment_FgldUVDFEMuKrnOMr8jqr5EquJkZv8di.jpg

Pobierz
  • 19
@Suck_My_Duck: nie rozumiem. Mi to zupełnie nie przeszkadza. Kolega kulturalnie podziękował za wspólną zabawę na stronie która gromadzi ludzi dla których było to wydarzenie a Ty masz ból #!$%@? co najmniej jakby pozdrawiał fanów patostreamów i famemma czy inne gówno. Dorośnij. Gdzie indziej miał to napisać
@Suck_My_Duck: nie, ten tag po prostu do tego służy. Do komunikacji między uczestnikami wykop party. I jeśli nie chcesz o tym czytać to właśnie po to sobie to odznaczasz.
A porównanie jest z dupy. To bardziej jakbyś czytał gazetę od deski do deski i #!$%@?ł się, że w dodatku do lokalnej gazety piszą o samochodach przecież CIEBIE króla świata to gówno interesuje i nie życzysz sobie żeby pisali! xD