Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę

Obudził mnie w nocy jakiś hałas, ale zanim się ocknąłem to wszystko ucichło, więc ponasłuchiwałem trochę i znów w kimono

Wstaję rano, idę do łazienki, a tu na środku leży #!$%@? lampa sufitowa ( ) myślę sobie hi #!$%@?? Jakim #!$%@? cudem? A takim: okazuje się że sufit jest z karton-gipsu, a majster zamontował te lampę na zwykłe wkręty ( ) a nie wierzyłem jak właściciel opowiadał, że typ co robił mu łazienkę powiesił #!$%@? piecyk gazowy na karton-gipsie a wyszło to dopiero przy corocznym przeglądzie instalacji

pic rel

#zalesie #gorzkiezale #remontujzwykopem #wynajem
Pobierz magzbc - Ja #!$%@?ę

Obudził mnie w nocy jakiś hałas, ale zanim się ocknąłem to wsz...
źródło: comment_KUMeNuqb8cefF2jV5Zy3H92PR0ebX0IX.jpg
  • 28
@mag_zbc też mam ciekawa historie.
W poprzednim mieszkaniu w łazience była nowa szafka z lustrem. Jakoś około 1-2 w nocy jak coś #!$%@?, że w sekundę byłem na nogach i najpierw szukałem kto mi szybę wybił bo tak to brzmiało. I zajrzałem do łazienki a tam wszystko w szkle... No #!$%@? właścicielka kupiła szafkę na przecenie i wszystko było przyklejone na taśmę dwustronna xD. Także pozdro bo znam uczucie :P
Miałem podobną historię w akademiku, lampa wisiała centralnie nad kiblem i idealnie wleciała do kibla, też nikt nie skojarzył i nawet nie zauważył jej braku nad głową i dopiero kiedy kibel się zatkał to złożyliśmy wszystko w logiczną całość i zauważyliśmy szkło w kiblu :D Trudno w to uwierzyć ale miałem taką historię