Wpis z mikrobloga

@Asterling: ja korzystam z Allow Tool do łatwiejszego zaznaczania przedmiotów i ogólnego operowania grą, Hospitality by móc przekonywać gości do pozostania w bazie (choć to jest dość trudne), Set Up Camp by móc chwilowo się osiedlać karawaną bez tworzenia nowej kolonii.
@Vojak: Mi np brakuje jakiegoś moda który by pokazywał statystyki tych wszystkich uciekających itd. Bo szukam już dłuższy czas kogoś z wysoką uprawą by sadzić healroot ;v
@Asterling: Wczoraj szukałem do nowej gry i to co mi wyszło póki co:

- HugsLib - ogólne narzędzie potrzebne do innych modów, wrzucić na początek kolejki wgrywania
- Camera+ - lepszy zoom
- Colony Manager - coś pięknego, tworzy rolę zarządcy i pozwala automatycznie przydzielać do polowań/wycinki drzew/zarządzania zwierzakami
- RimFridge - dodaje lodówki. imho nie jest przegięty
- Stack XXL - tutaj miałem opory, bo faktycznie zmienia sporo. Zwiększa ilość
H.....u - @Asterling: Wczoraj szukałem do nowej gry i to co mi wyszło póki co:

- H...
@filip34 no ja wiem, żeby można było półki wstawić ale nie takie jak już istnieją, co zajmują dwa tilesy i mieszczą dwa itemy a takie co by więcej pomieściły. Sam fakt, że jedna część ubrania zajmuje tilesa xD
@mojemacki: bo to pewnie dlatego z tymi ubraniami, że gdyby było 10 w jednym miejscu to by nie było widać co się ma, musiałoby powstać jakieś menu magazynu, jak w grach rpg - i tak tego brakuje mocno, dużo łatwiej byłoby przydzielać wyposażenie postaciom.
@filip34 miałem jakiegoś moda, który dodawał skrzynki. Skrzynka zajmowała 2x2 a mieściła w środku 32 stacki bądź 32 itemy. Nie było najmniejszego problemu, żeby wybrać co się chciało