Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc #mikrokoksy
Mam bardzo niski wolny #testosteron ale nie ponizej normy. Sredni calkowity w normie ale tez nisko. #androlog mowi ze jak w normie to jest ok i taka moja uroda..
co robic ? Brac na wlasna reke nielegalne #sterydy lub #doping nie chce... Czy isc do innego #lekarz od #hormony i jest szansa ze zapisze mi juz na stale tescie i zaczne zyc na serio .,?

Mam #depresja chyba od tego ze niski tesc.. #ssri nigdy nie bralem bo po opiniach w necie swierdzilem ze po tym testo sie jeszxze bardziej obnizy zapewne. No i od zawsze wystepuje u mnie #impotencja.
Slaby #seks i ciagle bym #sen Tak cale zycie...

#silownia inie #nofapchallenge nie pomaga !!
#cynk i #selen oraz wszystkie legalne i latwo dostepne ziola i #suplementy juz probowalem

#narkotykizawszespoko nie probowalem. Nie wiem czy cos z tego.jest dobre na podnienie energi ? Raczej nie :(
.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 46
@AnonimoweMirkoWyznania: jakie wyniki siłowe? siad, ława, mc.

Dopięta micha + cięzki trening siłowy + lekka suplementacja + ograniczenie stresorów rozwiązuje te sprawy w zajebistej większości przypadków.
Zastanów się, czy naprawde wyczerpałeś te proste sposoby wyżej zanim zaczniesz kłuć dupę.
@AnonimoweMirkoWyznania: Do lekarza i nawet nie czekaj. Poszukaj w necie klinik typowo zajmujących się TDS, bądź endokrynologa, który zajmuje się tym. Poszukaj opinii w necie, na forach i idź. Powiedz mu to co napisałeś. Od razu odpuść sobie rodzinnych, czy pierwszych lepszych - bo #!$%@? tam załatwisz.
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania z HRT poczekaj. Wbrew temu co tu pisza to nie sa same plusy.

Podaj wynik tego testosteronu calkowitego, wolnego, shbg jak masz, estradiol, prolaktyna, progesteron, tsh, ft3, przydal by sie jeszcze lipidogram. Jest spora szansa ze mozna to naprostowac bez wbijania na hrt, bo problem moze byc gdzies indziej..
WybitnaBabcia: @bst:

FSH: 3 (norma 1-19)
Estradiol: 20 (norma 10-31)
SHBG: 66 (norma 10-55)
Testosteron calkowity: 308 (norma 180-800)
Testosteron wolny: 8,5 (norma 7-23)
Progesteron: 1 (norma 0,2-2)
TSH: 2 (norma 0,3-5)
FT3: 4,5 (norma 3,8-6,7)
FT4: 9,5 (7,9-15)
Glukoza: 105 (norma 70-99)
Choresterol calkowity: 205 (norma 110-190)
CRP: 0,1 (norma 0-5)

Zaakceptował: marcel_pijak}
@AnonimoweMirkoWyznania: ahwagandhę bym dorzucił. Dieta po prostu bez syfu, czysta micha. Suplementacja standardowa: vitD3, Omega3, magnez, cynk, vit B, kreatyna.

Z badan sprawdź jeszcze LH i prolaktynę.

Androlodzy niechętnie zapisują teścia. Ale pomyślałbym, że muszą być tacy co zapisują i ktoś musi o tym wiedzieć.
Czytalem ze androlodzy niechetnie zapisuja tescia.


@AnonimoweMirkoWyznania No bo to prawda. Musisz naprawdę się naszukać konkretnego lekarza, który będzie w temacie, będzie się tym zajmował zawodowo, a nie pierwszego lepszego.
Dlatego najpierw należy się rozeznać w temacie, aby nie łazić od drzwi do drzwi i tracić kasę. Popytaj może na jakiś forach dużych miast, forach sportowych itp. A najlepiej poszukaj ludzi, którym udało się załatwić testo na receptę i wypytaj co i
@AnonimoweMirkoWyznania: Terapia trt to jest terapia tesciem własnie i jest ona wskazana dla ludzi z niskim jego poziomem . Nie musisz byc chory zeby sie na tą terapie załapac, w Stanach bardzo wielu mezczyzn po 40 stosuje taką terapie . Normalny polski androlog moze Ci nie przepisac bo w tym temacie Pl jest daleko za murzynami . Dlatego sa juz dostepne terapie trt w Pl i to nie dla osób chorych