Wpis z mikrobloga

@ilem: ech gdyby tylko mozna bylo by zrobic tak, że te 44% przeciw by nie robilo zakupów w niedziele, a 44% co chce by mogło, ciekawe czy da sie tak zrobic...( ͡° ͜ʖ ͡°)


@machus666: Wpisać w dowód wyznanie i jazda z debilami. Zakaz handlu, zakupów, podatki na kościół, brak rozwodów, zakaz in vitro, dostępu do antykoncepcji i aborcji. Kilka lat i by się wyjaśniło kto
@machus666: a pomyślałeś, że może 44% co jest za, to jest za bo nie chce pracować w niedzielę, a 44% co jest przeciw, to Ci co nie potrafią sobie poradzić w 2 niehandlowe dni w miesiącu? I proszę, daruj sobie teksty typu "niech zmienią pracę", sytuacja w mniejszych miejscowościach nie zawsze pozwala zmienić pracę.
@wysuszony: ogólnikowo odpowiedziałem na Twój ogólnikowy komentarz. Wiadomo, że 44% nie pracuje w handlu, ale Ci ludzie mają też rodziny. Żeby nie było, mi osobiście to rybka, jestem na tyle rozgarnięty, że potrafię zrobić zakupy wcześniej, i mam na tyle hajsu, żeby w razie czego kupić coś na stacji/zjeść na mieście. Ale pogadaj sobie z ludźmi którzy z braku alternatywy #!$%@?ą w handlu.

Co ciekawe, najwięcej zawsze na ten zakaz psioczą